Linnea Mogren
Linnea Mogren
Tröja
Tröja - 89 Tröja - 90

Tröja

Storlek: S
Märke: Gina Tricot
Färg: Brun

80 SEK

Beskrivning

Brun tröja ifrån Gina som inte längre kommer till användning, skulle säga att tröjan är lite mörkare i verkligheten:) frakt till kommer!

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad polo - Drömmig stickad polo i ullblandning, storlek S!
Grå stickad kofta - Grå kofta från bikbok, samma som den på bilden🤍
Rosa GAP hoodie - Superfin rosa 2000s GAP-hoodie i klassisk modell med broderad logga framtill. Mjuk och bekväm 🩷 Obs: Liten missfärgning på dragkedjan (se bild). Dragkedjan går inte att dra upp, så den funkar bäst som öppet sittande hoodie eller för någon som vill fixa dragkedjan. - Passar XS - S Skriv privat för fler bilder eller frågor 🫶🏽
Beige stickad kofta från Lindex - Säljer den populära koftan från Lindex som är helt slutsåld❤️🩷❤️ Den är i jättefint skick och säljer endast då den tyvärr inte kommer till användning längre!💞 Hade inte jättebra ljus på min bild men färgen är som första bilden!
Grå stickad tröja med rosa detaljer - Supersnygg grå stickad tröja från From Future med ribbade rosa kanter vid hals, ärmslut och nederkant. Mjuk och skön, perfekt för dig som gillar färgklickar. Rund hals och långärmad modell som är enkel att matcha med jeans eller kjol. 100% Kashmir och är i samma färg som första bilden.
& Other Stories - Tröja från & Other Stories med rund hals och ribbade muddar vid ärmslut och runt hals. Enkel design utan mönster eller detaljer som passar till varje tillfälle!
Beige stickad polotröja från Gina Tricot - Säljer en beige stickad polotröja från Gina Tricot älskar💕