Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå hoodie Comme des Garçons Play - Grå hoodie från Comme des Garçons Play med dragkedja, huva och fickor. På bröstet finns det ikoniska röda hjärtat med ögon och på ryggen flera röda hjärtan samt Play-loggan. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut.
comme des garçons - Storlek M men passar S
Grå hoodie Comme des Garçons Play S - Grå hoodie från Comme des Garçons Play med dragkedja, huva och långa ärmar. Framsidan har det ikoniska röda hjärtat med ögon, och baksidan är dekorerad med flera röda hjärtan och Play-loggan. Tillverkad i mjuk bomull för en chill vibe.
Grå hoodie Comme des Garçons x KAWS - Säljer en grå hoodie från Comme des Garçons med KAWS-print i rosa och vitt framtill. Tröjan har huva med snörning och är tillverkad i mjuk bomull.
Grå hoodie Comme des Garçons Play - Grå hoodie från Comme des Garçons Play med dragkedja och huva. Framsidan har ett rött hjärta med ögon broderat på bröstet och baksidan är dekorerad med flera röda hjärtan och loggan. Mjuk bomullskänsla och klassisk passform.
Grå långärmad tröja från Comme des Garçons - Säljer en stilren grå långärmad tröja från Comme des Garçons med det ikoniska hjärtmärket på bröstet. Perfekt för en avslappnad och trendig look. Passar bra till jeans eller chinos. LITEN I STORLEKEN
Grå hoodie Comme des Garçons Play - Grå hoodie från Comme des Garçons Play med klassiskt rött hjärta med ögon broderat på bröstet. Tröjan har huva med snörning, känguruficka och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena streetwear-plagg med en twist.
Svart hoodie Comme des Garçons - Svart hoodie från Comme des Garçons med vit logotyp på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en klassisk känguruficka framtill. Långärmad och i normal passform, perfekt för dig som gillar streetwear och stilrena detaljer.
sköna kap

Grå hoodie från Comme des Garçons

Storlek: M
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en skön grå hoodie från Comme des Garçons med dragkedja och det ikoniska hjärtmärket på bröstet. Säljer då jag beställde den fast den satt för litet. Passar mer som S än M.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad tröja från Neo Noir - Säljer en vit stickad tröja från Neo Noir med svarta dekorativa sömmar längs halsringning, ärmar och nederkant. Tröjan har rund hals och långa ärmar med ribbade muddar.  Använd 1 gång! Nypris ca 600
Beige stickad polotröja med kort ärm - Säljer en beige stickad polotröja med korta ärmar och hög krage från Gina trico. Perfect tröja nu till hösten. Helt oanvänd med prislapp kvar
Randig stickad tröja från Subdued - Supermysig stickad tröja från Subdued med breda ljusgrå och vita ränder. Tröjan har en loose passform, bred halsringning som kan bäras offshoulder och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för chill dagar och enkel att styla med jeans. Original priset är 632 kr
Beige kofta med stora knappar - Säljer en jätte fin kofta från uniqlo som tyvärr inte kommer till användning🤗
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Amore tröja  - säljer min svarta amore från gina då den inte kom till andvändning! 🫰🏼❣️
Svart kofta med v-ringning och knapp - Säljer en svart kofta med djup v-ringning och en stor dekorativ knapp framtill. Koftan har långa, lite puffiga ärmar och är figurnära i midjan. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå trendig look. slutsåld på hemsidan