Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och huva. Tröjan har långa ärmar och en liten logga på bröstet. Perfekt för en avslappnad look.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och klassisk logga på bröstet. Den är använd men i fint skick, hör av dig vid fler frågor!
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en grå hoodie från Ralph Lauren med det ikoniska broderade logotypen på bröstet. Tröjan är super bekväm! Och har en fantastisk passform med långa ärmar och en praktisk magficka. Perfekt för en avslappnad stil. Storlek S-M
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en klassisk grå hoodie från Ralph Lauren med broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, magficka och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en enkel och stilren look.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren. Säljs inte längre och extremt efter frågad. Liden defekt på armen men märks inte av när man har på den. Bra skick,
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med klassisk passform. Tröjan har en känguruficka och en liten broderad logga på bröstet. Perfekt för en avslappnad look.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja. Perfekt nu för lite kallare dagar. Det är storlek S men passar även M. Tröjan är i bra skick och har inga deftekter eller så.Det är bara att skriva om det är några funderingar eller så eller om du vill ha fler bilder😁
Grå  hoodie från Polo Ralph Lauren S - Grå hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja och broderad logga på bröstet. Fodret i huvan har ett färgglatt mönster i grönt, rött och orange. Tröjan har känguruficka och ribbade muddar. Perfekt för chill dagar.
Jens Johansson

Grå hoodie från Ralph Lauren

Storlek: S
Märke: Ralph Lauren
Skick: Nytt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en klassisk grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och kängurufickor. Den har en liten broderad logga på bröstet och en bekväm huva. Perfekt för en avslappnad stil.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Collage tröja - Säljer denna super snygga gråa collage sweatshirten från les coyotes de paris. Är köpt på sellpy men i nyskick.💕💕
Randig stickad tröja från Subdued - Supermysig stickad tröja från Subdued med breda ljusgrå och vita ränder. Tröjan har en loose passform, bred halsringning som kan bäras offshoulder och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för chill dagar och enkel att styla med jeans. Original priset är 632 kr
Brun omlottkofta med v-ringning - Snygg brun omlottkofta med v-ringad hals och sex dekorativa knappar framtill. Koftan är stickad och har långärmad passform som sitter tajt mot kroppen. Perfekt för dig som gillar en stilren och trendig look med lite edge.
Ljusrosa omlottstickad tröja - Superfin ljusrosa stickad tröja med omlott-design och knyt i sidan. Tröjan har v-ringad hals och långa ärmar, samt ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Aldrig använd 💕
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek S. Koftan har en mjuk och fluffig känsla, långärmad design och en öppen front utan knappar. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt ute. Passar dig som gillar en enkel och chill stil.