Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå Carhartt hoodie med dragkedja - Säljer en grå hoodie från Carhartt i loose fit med dragkedja framtill och huva med snörning. Tröjan har två stora fickor och är tillverkad i mjuk bomullsmix, perfekt för chill dagar. Klassisk Carhartt-logga på fickan.
Grå hoodie från Carhartt - Säljer en stilren grå hoodie från Carhartt med broderad logga i guld på ärmen. Tröjan har huva med snörning, känguruficka och är tillverkad i mjuk bomullsmix. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en clean streetwear-look.
Grå hoodie från Carhartt - Säljer en grå hoodie från Carhartt med dragkedja och en mysig grön insida i luvan. Den har en klassisk passform med ribbade muddar och fickor framtill. Superbekväm och stilren!
Grå Carhartt hoodie - Säljer en grå Carhartt hoodie med dragkedja och nice logga på framsidan.
Carhartt hoodie  - Snygg ljusgrå hoodie från Carhartt med broderad mörkblå logga på bröstet. Klassisk modell med huva och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetwear och enkel stil.
Grå sweatshirt från Carhartt - Snygg grå sweatshirt från Carhartt med minimalistisk logga på bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för en clean och avslappnad stil.
Grå hoodie med dragkedja - Grå huvtröja! Perfekt för både höst och vår, och funkar lika bra till vardags som till träning. Den är gjord i mjukt material och har fickor framtill för extra bekvämlighet! 🩶DM vid frågor osv!
Grå hoodie med dragkedja  - En stilren grå hoodie från Lager 157 i storlek M.  Tillverkad i mjuk bomullsblandning. Långärmad och enkel design som passar till det mesta. Säljer då den inte kommer till användning längre 💗
Werro_Sellout
Werro_Sellout
Grå hoodie med dragkedja från Carhartt
Grå hoodie med dragkedja från Carhartt - 0 Grå hoodie med dragkedja från Carhartt - 1 Grå hoodie med dragkedja från Carhartt - 2 Grå hoodie med dragkedja från Carhartt - 3 Grå hoodie med dragkedja från Carhartt - 4

Grå hoodie med dragkedja från Carhartt

Storlek: M
Märke: Carhartt
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

280 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg ljusgrå hoodie från Carhartt med dragkedja framtill, huva med snörning och två stora fickor. Klassisk logga på vänster ficka. Perfekt för chill dagar och streetwear-stil. Mjuk bomullskänsla och relaxed fit.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad HAMPTONS tröja - Oanvänd tröja från fashion tiger, såå fin men tyvärr kommer den inte till användning.💞
Beige/brun stickad kofta med stora knappar - Säljer denna begie/bruna koftan från Gina. Tror den ej säljs längre!!
Beige stickad kofta med stora knappar - Säljer en beige stickad kofta med grov ribbad krage och breda muddar. Materialet är mjukt och mysigt, insidan e supermysigt pälsmaterial. Långärmad och med snygg struktur i stickningen.
Vit ribbad kofta med v-ringning - Säljer en vit, ribbad kofta med djup v-ringning och långärmad design. Koftan har ett snyggt stickat mönster och sitter tajt över kroppen. Perfekt att styla med ett linne under för en chill look.
Beige stickad tröja - Supermysig beige stickad tröja som inte är använd mer än 5 gånger! Köpt för runt 400 kr på Gina. Säljer för att den inte kommer till användning!
Grå polotröja Les Alpes H&M - Supermysig grå polotröja från H&M Les Alpes. Tröjan har breda ribbade muddar, lång ärm och är i storlek M. Slutsåld på nätet, trendig❤️ Aldig använd alla lappar kvar. Skriv vid frågor!
Krämvit stickad tröja - Stickad tröja från Gina tricot i nyskick!