Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå hoodie från Denim Tears med blommor - Grå hoodie från Denim Tears med vita blommiga tryck över hela tröjan. Klassisk huva och känguruficka framtill. Mjuk och skön bomullskvalitet, perfekt för en chill och avslappnad stil.
Grå Denim Tears hoodie - Säljer en grå hoodie från Denim Tears med ett unikt vitt blommönster över hela tröjan. Den har en klassisk känguruficka och en bekväm huva. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå hoodie med blommor från Denim Tears - Säljer min hoddie på grund av att den är för liten för mig. Haft den ett tag men inte använt den så mycket. Passar perfekt till hösten och vintern
Grå hoodie med blommönster från Denim Tears - Säljer en cool grå hoodie från Denim Tears med ett unikt vitt blommönster. Perfekt design, Hoodien har en klassisk passform med långa ärmar och en bekväm huva. Perfekt för att ge din outfit en stilfull touch. Tillverkad i USA. Priset kan diskuteras!
Denim Tears hoodie  - Säljer en hoodie från Denim Tears med unikt blommönster. Finns i både ljusgrått med vita blommor och svart med grå blommor. Hoodien har huva och är tillverkad i mjuk bomullsblandning, perfekt för en chill och trendig look.
Grå hoodie från Denim Tears - Säljer denna denim tears hoodie som är helt ny, jag säljer den för att den är stor på mig. Den är såklart äkta. Fick den i present av pappa. Han köpte den för ett tag sedan men han gömde den så han skulle ge mig den som present. Men han köpte den stor för att han trodde jag skulle växa mycket i denna tiden men det gjorde jag inte 😅 Det står att den är m i storleken men den passar både för m och l. Den är jättevarm och man känner sig mycket bekväm i den. Jag kan gå ner i priset vid snabb affär.
Grå hoodie från Denim Tears med blommor - Säljer en grå hoodie från Denim Tears med vita blommiga tryck över hela tröjan. Hoodien har en klassisk huva och magficka, och är fodrad med mjuk fleece på insidan. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med snygga detaljer.
Grå hoodie från Denim Tears med blommor - Säljer en grå hoodie från Denim Tears med vita blommiga tryck över hela tröjan. Tröjan har huva och en klassisk känguruficka framtill. Dene rkt najs nu t hösten o vintern Storlek S men ja skulle säga att den sitter mer som M/L
Xybcddot
Xybcddot
Grå hoodie och byxor från Denim Tears
Grå hoodie och byxor från Denim Tears - 0 Grå hoodie och byxor från Denim Tears - 1 Grå hoodie och byxor från Denim Tears - 2 Grå hoodie och byxor från Denim Tears - 3

Grå hoodie och byxor från Denim Tears

Storlek: M
Märke: Denim Tears
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en grå hoodie och matchande byxor från Denim Tears. Setet har ett unikt vitt mönster över hela plagget. Hoodien har långa ärmar och en klassisk huva. Perfekt för en avslappnad stil.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Mörkblå spetsblus från Intimissimi - Säljer en tunn och mörkblå blus från Intimissimi med v-ringad spetsdetalj framtill och vid ärmslut. Blusen är långärmad och har en lätt transparent look som ger en cool vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena och feminina detaljer.
Virkad kofta i ullblandning  - En virkad kofta från Åhléns i storlek M. Upplevs mindre i storlek, likt en S. Material: 50% ull, 50% akryl. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svart stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig svart stickad tröja från H&M med stort vitt PARIS-tryck på bröstet. Tröjan har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och bekväm look!💞💞Endast använd 1 gång
Cardigan - Kofta från cappuccini nypris 1150kr. Kan gå ner i pris vid snabb affär🤍
Kashmir Boggi Milano  - Sjukt najs Kashmir  hoodie från Boggie Milano i storlek S. Sjukt najs me skön passform inga defekter. Hör av er vid minsta lilla !!
Rosa GAP hoodie - Superfin rosa 2000s GAP-hoodie i klassisk modell med broderad logga framtill. Mjuk och bekväm 🩷 Obs: Liten missfärgning på dragkedjan (se bild). Dragkedjan går inte att dra upp, så den funkar bäst som öppet sittande hoodie eller för någon som vill fixa dragkedjan. - Passar XS - S Skriv privat för fler bilder eller frågor 🫶🏽
Mörkblå stickad kofta från Lindex - Mysig och fluffig mörkblå stickad kofta från Lindex i storlek XS/S. Koftan är VÄLDIGT eftertraktad och är slut i storlek överallt. Har knappat använd denna kofta så super fin i skick