Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå kofta från Lindex - Säljer en stilren grå kofta från Lindex med v-ringning och knappar framtill. Lite figursydd med större ärmar och passar till många olika outfits. Storlek S och jag säljer den för 260kr💕
Grå Kofta Lindex - Mysig grå kofta som har varit en stor favorit för mig, men har andra koftor jag använder mer! Den är superbekväm och passar till allt! Den är lite nopprig men annars är den helt utan defekter. Storlek M, men är liten i storlek så passar också xs och s. Köpt för 299;-. Hör av dig vid frågor eller för fler bilder!💘
Grå kofta från Lindex - Säljer en stilren grå kofta från Lindex med knappar framtill. Koftan har trekvartsärmar och ribbade kanter vid ärmslut och nederkant.
Grå kofta från Lindex  - Grå kofta från Lindex. Hör av er vid intresse ☺️
Grå kofta från Lindex - Säljer en stilren grå kofta från Lindex med fina detaljer. Koftan har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för en avslappnad look.
Grå  kofta från Lindex - Säljer en jätte mysig kofta från Lindex i storlek 146-152, men den passar också 140. Hör av dig om ni har några frågor och priset går att diskutera!💕🫶
Grå kofta från Lindex - Säljer eftersom att den inte kommer till användning, skriv för fler bilder eller frågor💕
Grå kofta från Lindex - Säljer en klassisk grå kofta från Lindex med rund halsringning och knappar framtill. Koftan har trekvartsärm och är tillverkad i mjukt stickat material. Perfekt att slänga över en topp eller klänning. Man kan knäppa upp knapparna också❣️ den är även liten i storlek så passar nån som har S.
Nellie Larsson

Grå Lindex kofta

Storlek: XS/S
Märke: Lindex
Färg: Grå
Skick: Bra skick

185 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig grå stickad kofta från Lindex i storlek xs/s

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Rosa stickad kofta från ONLY - Säljer en rosa stickad kofta från ONLY med korta ärmar och ett snyggt hålmönster. Koftan har en bred ribbad krage och stängs med en stor knapp framtill. Perfekt att slänga över en topp för en chill look. Den är i storlek L men passar mer som S/M.
Meet me there stickad tröja  - så snygg stickad tröja från meet me there, helt ny och aldrig använd (prislapp kvar) , storlek M/L men sitter som en S/M  säljer pga att jag redan har en 🩷 nypris 560kr
Ny gina kofta  - Helt ny och oanvänd men utan lapp kvar. I storlek 170 då den köptes på barnavdelningen. 💚
Grå hoodie från PINK med leopardfoder - Grå hoodie från PINK by Victoria's Secret med dragkedja och huva. Insidan av huvan har ett mjukt leopardmönstrat foder. Baksidan har stora svarta paljettbokstäver med texten 'LOVE PINK'. 💕💕
Morris hoodie - Snygg grå hoodie från Morris | Står storlek L men sitter mer som M | Mycket bra skick✅|
Krämvit kofta från Stylein XS - Superfin krämvit kofta från Stylein i storlek XS. Koftan har v-ringning, stora knappar framtill och två små fickor. Den är ribbstickad vid ärmslut och nederkant, vilket ger en snygg och stilren look. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne.
From Future - Mörkblå stickad tröja från From Future med långa ärmar och färgglada regnbågsränder längs sidorna och ärmarna. Tröjan har en klassisk rund halsringning och är i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar färg och vill sticka ut.
stickad zadig tröja - sååå fin o toppen skick💗💗💗