Fetaskor
Fetaskor
Grå Morris tröja
Grå Morris tröja - 0 Grå Morris tröja - 1 Grå Morris tröja - 2

Grå Morris tröja

Storlek: S
Märke: Morris
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

439 SEK

Beskrivning

Säljer en sjukt fet Morris tröja som är ribbonstickad. Tröjan är grå och är gjord i 100% Merino ull. Nypris ligger på ca 1700 och tröjan sitter i ungefär strl S men är egentligen en L. Den är i mycket bra skick och har därav inga defekter och hör gärna av er vid frågor eller funderingar!!

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå stickad tröja med rosa detaljer - Supersnygg grå stickad tröja från From Future med ribbade rosa kanter vid hals, ärmslut och nederkant. Mjuk och skön, perfekt för dig som gillar färgklickar. Rund hals och långärmad modell som är enkel att matcha med jeans eller kjol. 100% Kashmir och är i samma färg som första bilden.
Stickad polo - Drömmig stickad polo i ullblandning, storlek S!
Grå stickad kofta - Grå kofta från bikbok, samma som den på bilden🤍
Beige stickad kofta från Lindex - Säljer den populära koftan från Lindex som är helt slutsåld❤️🩷❤️ Den är i jättefint skick och säljer endast då den tyvärr inte kommer till användning längre!💞 Hade inte jättebra ljus på min bild men färgen är som första bilden!
& Other Stories - Tröja från & Other Stories med rund hals och ribbade muddar vid ärmslut och runt hals. Enkel design utan mönster eller detaljer som passar till varje tillfälle!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rosa GAP hoodie - Superfin rosa 2000s GAP-hoodie i klassisk modell med broderad logga framtill. Mjuk och bekväm 🩷 Obs: Liten missfärgning på dragkedjan (se bild). Dragkedjan går inte att dra upp, så den funkar bäst som öppet sittande hoodie eller för någon som vill fixa dragkedjan. - Passar XS - S Skriv privat för fler bilder eller frågor 🫶🏽