Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå omlottkofta från Even&Odd - Supermjuk grå omlottkofta från Even&Odd med knyt i sidan och ribbade muddar. Perfekt till jeans eller kjol och har en snygg v-ringning. Långärmad och i skönt bomullsmaterial som är perfekt nu när det börjar bli kallare. 🤍
Svart omlottkofta från even&odd - Säljer en svart omlottkofta från even&odd med knyt i sidan och v-ringad hals. Koftan har långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt att slänga på sig för en stilren look.
Grå hoodie från Even&Odd med dragkedja - Säljer en ljusgrå hoodie från Even&Odd med hel dragkedja framtill och snörning i huvan. Tröjan har långa ärmar och är tillverkad i mjuk bomullsblandning, perfekt för chill dagar eller när du vill vara extra bekväm.
Grå croppad tröja från Even&Odd - En grå croppad tröja från Even&Odd. Tröjan är ribbad och har långa ärmar. Storlekslappen är bortklippt men är rätt säker på att den är i XS amen kan skicka mått om de behövs. 💞pris kan diskuteras 🥰
Grå hoodie med dragkedja från Even&Odd - Mysig grå hoodie från Even&Odd i storlek S. Tröjan har huva med snörning, hel dragkedja framtill och känguruficka. Tillverkad i mjuk bomullsblandning, perfekt för chill dagar eller när du vill vara extra bekväm.
Vit omlottkofta från Even&Odd XS - Säljer nu denna omlottkoftan från even and odd då de inte kommer till användning längre. Använd nån enstaka gång. Köpt för 339 kr, säljer för 220. Perfekt nu till lite kallare dagar. Skriv om ni undrar något, priset är inte helt fast!💕
Grå hoodie från Even&Odd med dragkedja - Säljer en enkel och snygg grå hoodie från Even&Odd. Tröjan har huva med snörning, hel dragkedja framtill och fickor. Tillverkad i mjuk bomullsmix, perfekt för chill dagar eller när du vill vara bekväm. Långärmad och klassisk passform.
Grå omlott kofta - Snygg grå omlott kofta från Even&Odd med v-ringning och knyt i sidan. Koftan har långärmade ärmar och ribbad nederkant, perfekt för att ge en chill och trendig vibe till din outfit. Köpt för 390kr. Säljs då den inte kommit till användning och är i väldigt bra skick.  Det är bara att skriva om de finns frågor💕
Grå omlottkofta från Even&Odd
Grå omlottkofta från Even&Odd - 0 Grå omlottkofta från Even&Odd - 1 Grå omlottkofta från Even&Odd - 2

Grå omlottkofta från Even&Odd

Storlek: s/xs
Märke: Even&Odd
Färg: Grå
Skick: Bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren grå omlottkofta från Even&Odd. Koftan har långa ärmar och ett knytband i midjan för en justerbar passform. 💞💞

amanda
amanda
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svart spetsblus från Gina Tricot XS - Supersnygg svart blus i spets från Gina Tricot. Transparent med blommigt spetsmönster, v-ringning och knappar framtill. Långärmad och figurnära passform, perfekt att styla lager på lager eller som statement-piece.
Ljusbeige omlottstickad tröja - Säljer en ljusbeige omlottstickad tröja med v-ringning och volangkant nedtill. Tröjan har lång ärm, knyt i midjan och öppen rygg för en snygg och trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill stil.
Hollister zip  - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Ralph Lauren tröja - Tja. Säljer denna sjukt snygga stickade ralph lauren tröjan. Extremt fint skick förutom ett hål som är lagat som inte syns alls (därav priset). Tveka inte på att ställa frågor! 🙌
Ralph Lauren tröja - Tja. Säljer denna Ralph Lauren tröja i storlek M. Extremt fint skick utan defekter. Tveka inte på att ställa frågor! 🙌
Kabelstickd kofta från John Henric - Säljer en mörkblå kabelstickad kofta från John Henric i storlek S. Koftan har snygg sjalkrage, fyra knappar framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under höst och vinter.
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.