Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och huva. Tröjan har långa ärmar och en liten logga på bröstet. Perfekt för en avslappnad look.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och klassisk logga på bröstet. Tröjan har en bekväm passform och är perfekt för kyligare dagar. Den har en praktisk känguruficka och justerbar huva. Perfekt för en avslappnad look. 9/10 skick.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en klassisk grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och huva. Tröjan har två fickor framtill och den ikoniska lilla loggan broderad på bröstet. Det står att den är XL men den sitter som S. Modellen på bilden är 175. Priset går att diskutera vid snabb affär!
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och klassisk logga på bröstet, säljer vidare då den inte passar mig, hör av en vid frågor. Pris kan diskuteras!
Grå hoodie från Ralph Lauren - Klassisk grå hoodie från Ralph Lauren med broderad logga på bröstet. Tröjan har huva, känguruficka och långa ärmar. Tillverkad i mjuk bomullsmix som är perfekt för chill dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med en liten broderad logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en klassisk huva med dragsko. Perfekt för en avslappnad look.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren. Säljs inte längre och extremt efter frågad. Liden defekt på armen men märks inte av när man har på den. Bra skick,
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en klassisk grå hoodie från Ralph Lauren med broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, magficka och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en enkel och stilren look.
Marwan Abboud

Grå Ralph lauren hoodie helt ny med tag

Storlek: S
Märke: Ralph Lauren

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå Ralph lauren hoodie helt ny med tag 🏷️

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta - Superfin vit stickad kofta med v-ringning och dekorativa knappar framtill. Koftan har långärmad passform och är figurnära med snygg ribbad struktur. Perfekt att slänga över ett linne eller topp för en fräsch look.
Stickad kofta - Superfin och helt slutsåld (i alla färger) kofta från Gina tricot! Säljer i storlek XS och färgen beige, har aldrig använt den så därav säljer jag, för bra pris då den är populär 💗kan även tänka mig att byta mot en vit.
 Stickad tröja med volangärm - Super fin stickad tröja från Arket med volangärmar. Inga defekter!
Ljusrosa stickad tröja - Supermysig ljusrosa stickad tröja med oversized passform och långa ärmar💓💓💓
Svart stickad tröja från Valentino - Snygg svart stickad tröja från Valentino med stor vit logotyp över bröstet och ärmarna. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en statement piece i garderoben.
Nelly vit stickad omlottkofta med twist - Nellys nya supermjuk vit stickad kofta med omlott och twistad detalj framtill. Den är helt ny använd bara 1 gång och jag säljer den för att den inte riktigt passade mig och det gick inte att returnera den💞Nypris 399kr!
bikbok kofta - så fin, aldrig använd❤️