Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå sweatshirt från Smog - Säljer en stilren grå sweatshirt från Smog. Tröjan har en klassisk rund hals och långa ärmar, perfekt för en avslappnad look. Tillverkad i mjukt material för extra komfort.
Grå hoodie från SMOG med huva - Snygg grå hoodie från SMOG i storlek M. Tröjan har en klassisk huva med snörning och en stor magficka framtill. Tillverkad i mjuk bomullsmix som är perfekt för chill dagar. Passformen är normal och ärmarna är långa för extra komfort.
Grå hoodie från Smog med huva - En stilren grå hoodie från Smog i storlek M. Tröjan har en klassisk huva med snörning och långärmade ärmar. Materialet är mjukt och känns skönt mot huden, perfekt för chill dagar. Regular fit som sitter snyggt utan att vara för tight.
Grå hoodie från Smog - Säljer en grå hoodie från Smog i storlek M. Den är supermjuk och perfekt för kyliga dagar. Hoodien har en klassisk design med dragsko i huvan och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Passformen är regular, vilket gör den bekväm och lätt att bära till vardags.
Grå sweatshirt från Nike - Säljer en klassisk grå sweatshirt från Nike med deras ikoniska logga i vitt och guld på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil. Inga tecken på användning, strl S
Grå sweatshirt - Säljer då jag har växt ur den men det är inget fel på den. Skick 8/10. Har en likadan svart på min profil. Skriv gärna om du har funderingar. Priser går att diskutera vid snabb affär🙂
Grå sweatshirt från Smog
Grå sweatshirt från Smog - 0 Grå sweatshirt från Smog - 1 Grå sweatshirt från Smog - 2

Grå sweatshirt från Smog

Storlek: M
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en grå sweatshirt från Smog i storlek M. Tröjan har en relaxed fit och är tillverkad av en blandning av bomull och polyester. Perfekt för en avslappnad stil med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.

Ian Elovsson
Ian Elovsson
(19)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Varm stickad tröja från Zara  - Suuuuper populär och eftertraktad kofta med olika färger och mönster i storlek S från Zara (säljer då jag har två och säljer båda ) , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Satin linne - Perfekt skick
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!