Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå hoodie från Moncler - Säljer en grå zip-up hoodie från Moncler i storlek M. Köpt i Italien på second hand bara skriva om man vill ha fler bilder!
Kashmir hoodie Moncler - Kashmirhoodie från Moncler. Skick 7/10. Nypris: 5000+kr (M-L)
Grå hoodie från Moncler - Säljer en denna Moncler hoodien, 9/10 på skicken så inga skador bara att dragkedjan har rostat lite typ syns verklgien inte, annars är den perfekt
Moncler hoodie med dragkedja - Två hoodies från Moncler, en i ljusgrått och en i mörkblått. Båda har huva, hel dragkedja och långa ärmar med coola ränder i rött, vitt och blått vid mudden. Moncler-logga på ärmen och mjukt bomullsmaterial. Perfekt för chill eller streetwear.
Moncler hoodie  - Grå hoodie från Moncler med vita axelpartier och broderad logga på ärmen. Tröjan har dragkedja framtill, snörning i huvan och två fickor. Storlek M men skulle säga att den är närmare S !Såklart är den äkta!
Grå hoodie från Moncler med dragkedja - Säljer en grå hoodie från Moncler med hel dragkedja och huva. Tröjan har Moncler-logga på bröstet och ribbade muddar med röd, vit och blå rand. Perfekt för chill dagar och snygg streetstil. Storlek m men passar S som perfekt
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Moncler med hel dragkedja och huva. Tröjan har Moncler-logga på ärmen och coola ränder i rött, vitt och blått på insidan av huvan. Mjuk bomullskänsla och två fickor framtill. Perfekt för chill eller streetwear.
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Moncler med dragkedja, huva och klassiska Moncler-loggan på ärmen. Tröjan har ribbade muddar med röd, vit och marinblå rand samt matchande detalj på huvan. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga plagg.
 Moncler Hoodie
 Moncler Hoodie - 0  Moncler Hoodie - 1

Moncler Hoodie

Storlek: M
Märke: Moncler
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

10 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren grå hoodie från Moncler med dragkedja och justerbar huva. Tröjan har ett broderat Moncler-märke på bröstet och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad look. Passar inte och ät därför ja säljer den . Vid snabb äffär kan ja sänka priset. INTE ÄKTA!!!!!!!

PRIO THE PLUG 🛍️
PRIO THE PLUG 🛍️
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Abercrombie & fitch zip med foder  - En zip från Abercrombie & fitch i storlek XS. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svart kofta med volangdetalj - Säljer en svart kofta med snygga volangdetaljer längs kragen och knappar framtill. Koftan har lång ärm och en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Mörkgrå kofta från Gina Tricot - Säljer en stilren mörkgrå kofta från Gina Tricot i storlek S. Koftan har v-ringning, långa ärmar och klädda knappar framtill. Materialet känns mjukt och är perfekt för lager på lager under höst och vinter. Så oanvänd knappt använt denna max 3 gånger
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Stickad Kofta cardigan - Skit skön stickad cardigan perfekt nu på vintern! Storlek Medium! – enkel att matcha och skön att bära. Ett stilrent val, noggrant utvalt med omsorg av A.M.C!  📩 Frågor? Hör gärna av dig! 📲 Följ oss här på Plick för fler uppdateringar. ♻️ Tack för att du handlar mer hållbart med A.M.C Archive!
Snygg tröja med A märke - Snygg tröja med ett A tryck på bröstet, varm o skön till vintern! Den är i storlek M och är i mycket fint skick, mer eller mindre aldrig använd! Skriv vid eventuella frågor!