Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå långärmad tröja från A.P.C. - Säljer en stilren mörkblå långärmad tröja från A.P.C. i mjuk bomull. Tröjan har rund halsringning och diskret A.P.C.-logga framtill. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Mörkblå långärmad tröja Hollister - Snygg mörkblå stickad tröja i 100% bomull från hollister
Mörkblå långärmad tröja från Prada - Snygg mörkblå långärmad tröja från Prada med diskret logga på bröstet och coola detaljer på axlarna. Tröjan har rund halsringning med röd insida och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena designer.
Mörkblå långärmad tröja - En enkel och stilren mörkblå långärmad tröja med melerad effekt. Tröjan har rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt och stretchigt material. Perfekt för lager-på-lager. 💕👌
Mörkblå långärmad tröja - En stilren mörkblå långärmad i ribbad bomull. Tröjan har rund halsringning och en diskret V-detalj framtill vid halsen. Perfekt för lager-på-lager och chill vardagsstil.
Mörkblå långärmad tröja från Valentino - Säljer en mörkblå kashmir blandad tröja från Valentino med VLTN-tryck i vitt framtill. Den är nästan helt ny och bara använd några gånger. Är köpt på BESTSECRET för 3,5(se sista bild) mitt pris 2499 då den knappt är använd men är öppen på att gå ned i pris.
Mörkblå långärmad tröja Selected - Snygg mörkblå långärmad tröja från Selected med rund hals och ribbad nederkant. Enkel och stilren design som funkar till jeans eller chinos. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Mörkblå långärmad tröja
Mörkblå långärmad tröja - 0

Mörkblå långärmad tröja

Storlek: M
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

69 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren mörkblå långärmad tröja med rund hals. Tröjan har en enkel design utan synliga loggor eller mönster och är perfekt för en clean och avslappnad look. Mjuk och skön känsla, passar till det mesta.

Johnnys 🃏
Johnnys 🃏
(27)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Brun stickad kofta med v-ringning - Snygg brun stickad kofta med v-ringning och vita knappar framtill. Stora mysiga armar. Jag har använt tröjan vid exakt 2 olika tillfällen. Som ny. Säljs pågrund av flytt så rensar garderoben köptes för 400kr från Gina
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Zadig & Voltaire Kofta - Säljer nu min Zadig & Voltaire kofta då den blivit för liten. Storlek S och skulle säga att den är true to size då den är lite liten på mig som vanligtvis har M. Nypris runt 3500kr. Den är gjord i alpaca-ull så mycket varm och skön. Lätt nopprig på vissa ställen men annars mycket bra skick. Tveka inte på att höras av vid frågor. Pris kan diskuteras!
Nike tech fleece grå - Helt ny Nike tech i storlek M. Han på bild är 185 cm, 75kg. Tracksuiten är helt ny. Hör av er vid funderingar!
Hollister Cardigan  - Nu säljer vi en oerhört eftertraktad cardigan från Hollister!😍Skicket är ofantligt bra! Inga tecken på användning alls!🥇Tveka inte på att höra av dig vid minsta fundering!🎿🥳
Satin linne - Perfekt skick