Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön stickad tröja från Morris - Säljer en snygg grön stickad tröja från Morris. Den har ett diskret märke med brittisk flagga på bröstet och ett klassiskt kabelstickat mönster. Perfekt för kyliga dagar och passar både till vardags och lite finare tillfällen. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning.
Grön stickad Morris tröja - Säljer en grön stickad tröja från Morris den är i storlek S men passar också XS inget fel med den. Den är använd bara några gånger och är som helt ny. Fick den i födelsedagspresent för 1700kr men tyvärr är den för liten nu. Funkar nog hela året runt förutom sommarn kanske lite för varmt då i den.
Grön stickad tröja från Morris - Mörkgrön stickad tröja från Morris med rund halsringning och vit broderad logga framtill. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för dig som gillar klassisk och stilren look.
Morris tröja, grön - Säljer en grön Morriströja i 100% merinoull vilket är grymt inför vintern. Tröjan är i väl skick och storlek S
Grön stickad tröja från Morris - Snygg grön stickad tröja från Morris med Union Jack-flagga och broderad logga på bröstet. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm.
Grön stickad tröja Morris med tryck - Grön stickad tröja från Morris med vitt tryck 'Morris 68' på bröstet och svarta armbågslappar. Klassisk rund halsringning och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar sportig och preppy stil.
Grön stickad tröja från Morris - En oliv grön stickad tröja från Morris med rund halsringning. Tröjan har långa ärmar och en liten broderad detalj på bröstet. Skicket på tröjan är ca en 9/10.
Carl Lewren

Grön stickad tröja från Morris

Storlek: S
Märke: Morris
Färg: Grön

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

💚Riktigt fet Morris tröja💚 säljer nu en riktigt go Morris tröja till som vanligt ett dunder pris✅ tröjan är som ny förutom möjligen några väldigt små defekter Samt lite urtvättad🤝 hör gärna av dig med frågor eller funderingar🙋

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Collage tröja - Säljer denna super snygga gråa collage sweatshirten från les coyotes de paris. Är köpt på sellpy men i nyskick.💕💕
Randig stickad tröja från Subdued - Supermysig stickad tröja från Subdued med breda ljusgrå och vita ränder. Tröjan har en loose passform, bred halsringning som kan bäras offshoulder och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för chill dagar och enkel att styla med jeans. Original priset är 632 kr
Brun omlottkofta med v-ringning - Snygg brun omlottkofta med v-ringad hals och sex dekorativa knappar framtill. Koftan är stickad och har långärmad passform som sitter tajt mot kroppen. Perfekt för dig som gillar en stilren och trendig look med lite edge.
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Ljusrosa omlottstickad tröja - Superfin ljusrosa stickad tröja med omlott-design och knyt i sidan. Tröjan har v-ringad hals och långa ärmar, samt ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Aldrig använd 💕
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek S. Koftan har en mjuk och fluffig känsla, långärmad design och en öppen front utan knappar. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt ute. Passar dig som gillar en enkel och chill stil.