Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön tröja från Morris - Säljer en grön tröja från Morris med tryck framtill. Tröjan har långa ärmar och rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil.
Grön tröja från Morris - Säljer en snygg grön tröja från Morris med texten 'Morris 68' i vitt på framsidan. Tröjan är i bra skick och har långa ärmar med mörka armbågslappar. Perfekt för höst och vår! NYPRIS cirka 1300 kr
Grön Morris halvzip - Säljer denna sköna mörkgröna merinoulls halvzipen från Morris, skriv om du har minsta fundering!
Grön sweatshirt från Morris - Säljer en stilren grå sweatshirt från Morris med deras logga i vitt på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil.
Grön merinoullströja från Morris - Snygg grön tröja från Morris i 100% merinoull med halv dragkedja och diskret logga på bröstet. Tröjan har ribbade muddar och hög krage, perfekt för lager-på-lager. Passar dig som gillar klassisk men avslappnad stil. Den är i barn large men den passar mig som har xs nu på mina kläder.
Grön sweatshirt från Morris - Snygg grön sweatshirt från Morris i storlek M! Jag är 178 cm på bilden och den passar mig perfekt.
Grön sweatshirt från Morris - Säljer en snygg grön sweatshirt från Morris med stort tryck på framsidan. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil. Och priset kan diskuteras😄
Morris tröja  - Mycket bra skick. Mörk grön färg. Orginalpris ca 1800kr
Grön tröja från Morris
Grön tröja från Morris - 0

Grön tröja från Morris

Storlek: S
Märke: Morris
Färg: Grön
Skick: Bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en grön tröja från Morris med text i mörkblått framtill. Stickad och stilig med detaljerna på bröstet.

Oscar
Oscar
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta från Zara i storlek M, skulle säga att den även passar S. Fibt skick. Använd gärna köp nu!
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta i fint skick från Mango. Passar S och M. Använd gärna köp nu!
Grå stickad kofta  - Grå stickad kofta från Bik Bok i fint skick. Står storlek M men skulle säga att den passar mer som S. Använd gärna köp nu!
Beige stickad tröja  - Beige trekvartsärmad stickad tröja/topp från Julie Guerlande i fint skick. Kan inte hitta storlek men skulle säga S. Använd gärna köp nu!