Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Olivgrön sweatshirt från Nike - Olivgrön sweatshirt från Nikec strl M. Använd men i gott skick!
Olivgrön sweatshirt - En  olivgrön sweatshirt från lager 157 i storlek M. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt en avslappnad passform. Perfekt för en chill och enkel stil. Materialet är mjuk bomull.
Olivgrön Nike hoodie med dragkedja XS - Nike hoodie i olivgrönt med vit logga på bröstet och snygg detaljsöm över bröstet. Tröjan har huva med snörning, två fickor fram och hel dragkedja. Perfekt för chill eller träning, storleken är xs men passade även mig som har m
Nike sweatshirt - Storlek: M
Olivgrön sweatshirt från KappAhl - Säljer en olivgrön sweatshirt från KappAhl i storlek 158/164. Tröjan har en klassisk rund halsringning och långa ärmar med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil.
Nike sweatshirt - Fint skick 100kr * frakt, kan gå ner i pris vid snabbköp
Olivgrön hoodie från Nike - Säljer en olivgrön hoodie från Nike med klassisk logga i vitt och svart på bröstet. Tröjan har huva och en stor magficka framtill. Perfekt för en avslappnad stil och enkel att matcha med jeans eller joggers.
G-shop

Olivgrön sweatshirt från Nike

Storlek: 158-170
Märke: Nike

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg olivgrön sweatshirt från Nike med deras ikoniska logga i gult på bröstet. Tröjan har långa ärmar och är perfekt för en avslappnad stil. Den är i nyskick och är oanvänd!

gul
Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!
Superdry hoodie - Superdry hoodie|Storlek S| Passar 170-178| Skit snygg färg|
Beige kofta med stora knappar - Mysig beige kofta från Vero Moda i storlek S, köpt för 500. Den är lite nopprig men inget som syns jättemycket. Perfekt för lager-på-lager och chill vardagsstil.💗
Beige stickad hoodie från HM - Säljer nu denna stickade hoodien ifårn HM då den inte används🥰skriv vid frågor
Beige stickad tröja med knyt från Zara - Super fint skick !! Inte använt så mycket, inga defekter/fläckar 💝 slutsåld och eftertraktad - köp nu går bra ❣️ storlek M
Grå kofta med pärlknappar och volang - Supersöt grå kofta med volangkant längs v-ringningen och nederkanten. Stängs med pärlknappar framtill och har långa ärmar. Stickad i mjukt material, perfekt för att ge din outfit lite extra. Jättefin, passar mig som har storlek s.nypris runt 500 säljer för 210kr