Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart tröja från Helmut Lang - Säljer en svart tröja från Helmut Lang med ett coolt blått och svart tryck på framsidan. Tröjan är tillverkad i bomull med en liten del elastan för extra komfort. Perfekt för en stilren look.
Helmut Lang hoodie - Svart hoodie från Helmut Lang med broderad text på bröstet. Klassisk känguruficka, snörning i huvan och ribbade muddar. Perfekt för en chill och stilren look.
Helmut Lang hoodie - Använd få gånger
Svart hoodie från Helmut Lang - Säljer en svart hoodie från Helmut Lang i storlek S, skick 9/10 inga större täcken på användning. För fler frågor är de bara o skriva//Liam
Svart hoodie från Helmut Lang  - Säljer en svart hoodie från Helmut Lang med texten 'HELMUT LAWS' på bröstet och ett detaljerat tryck på ryggen. Otroligt bra skick och perfekt för sena sommar kvällar! Fråga vid minsta lilla fundering eller prisförslag!
Svart Helmut Lang hoodie med tryck - Svart hoodie från Helmut Lang med färgstarkt grafiskt tryck på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en klassisk känguruficka framtill. Perfekt för dig som gillar streetstyle och unika prints.
Svart hoodie från Helmut Lang, L - Svart hoodie från Helmut Lang med liten logga på bröstet och stor logga på ryggen. Klassisk känguruficka, huva med metallöljetter och ribbade muddar. Tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla.
Svart Helmut Lang hoodie med tryck - Svart hoodie från Helmut Lang med stor vit logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, känguruficka och coola vita färgstänk nertill. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut lite extra. Den är i fint skick.
Johns Closet

Helt ny Helmut Lang tröja, Nypris 3700kr

Storlek: herr m

1399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart sweatshirt från Helmut Lang i storlek M. Tröjan har unika texturerade paneler och meshdetaljer framtill, samt rund halsringning och långa ärmar. Butikspriset är 3700kr. Notera däremot att materialet i översta panelen ser ut som att det har släppts lite då den bara stått.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad kofta - Superfin och helt slutsåld (i alla färger) kofta från Gina tricot! Säljer i storlek XS och färgen beige, har aldrig använt den så därav säljer jag, för bra pris då den är populär 💗kan även tänka mig att byta mot en vit.
 Stickad tröja med volangärm - Super fin stickad tröja från Arket med volangärmar. Inga defekter!
Ljusrosa stickad tröja - Supermysig ljusrosa stickad tröja med oversized passform och långa ärmar💓💓💓
Svart stickad tröja från Valentino - Snygg svart stickad tröja från Valentino med stor vit logotyp över bröstet och ärmarna. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en statement piece i garderoben.
Nelly vit stickad omlottkofta med twist - Nellys nya supermjuk vit stickad kofta med omlott och twistad detalj framtill. Den är helt ny använd bara 1 gång och jag säljer den för att den inte riktigt passade mig och det gick inte att returnera den💞Nypris 399kr!
Svart kofta från Wera i ull - Svart kofta från Wera med v-ringning, stora ribbade muddar och två fickor framtill. Stängs med tre knappar och är i 100% ull!! den är i nyskick, köpt för nypriset❣️❣️
bikbok kofta - så fin, aldrig använd❤️