Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart hoodie från Stüssy - Säljer en svart hoodie från Stüssy i storlek XL. Den är superbekväm och perfekt för höst och vinter. Hoodien har en stor ficka på framsidan och Stüssy-loggan tryckt både fram och bak. Den är i bra skick och redo för en ny ägare!
 Stüssy hoodie  - Svart hoodie från Stüssy med vit logotyp på bröstet och tryck på huvan. Ny pris ligger på ca 1400kr men säljer endast för 400kr!
Svart Stüssy hoodie med tryck - Svart hoodie från Stüssy med dragkedja och huva. Framsidan har Stüssy-logga i vitt och baksidan har ett stort grafiskt tryck med 8-ball och sprucket glas. Känguruficka framtill. Tillverkad i 80% bomull och 20% polyester. Nypris ca 1500 - 2000kr: Mitt pris 699kr!
Svart hoodie från Stüssy - Säljer en svart hoodie från Stüssy med dragkedja och vit logga på bröstet och ryggen. Perfekt för en avslappnad stil med justerbar huva och långa ärmar. Passar bra till både vardag och chill.
Svart hoodie med dragkedja från Stüssy - Svart hoodie från Stüssy med vit logga på bröstet och stor logga på ryggen. Tröjan har dragkedja framtill och huva. Tillverkad i bomull och polyester för en skön känsla.
Svart Stüssy hoodie med tryck - Svart hoodie från Stüssy med stort grafiskt tryck och text på ryggen samt mindre tryck på bröstet. Klassisk huva med metallöljetter och känguruficka framtill. Mjuk bomullskvalitet och ribbade muddar vid ärmar och nederkant. Perfekt för streetwear-stilen.
Svart hoodie från Stüssy - Säljer en svart hoodie från Stüssy med en stor bokstav 'S' på framsidan. Hoodien har långa ärmar och knappar framtill. Tillverkad i 100% bomull för en bekväm känsla. Perfekt för en avslappnad stil.
Svart hoodie från Stüssy - Säljer en svart hoodie från Stüssy med deras ikoniska logga tryckt i vitt på bröstet och på ryggen. Hoodien har en klassisk passform med långa ärmar och en bekväm huva. Perfekt för en avslappnad stil.
Svart hoodie från Stüssy
Svart hoodie från Stüssy - 0 Svart hoodie från Stüssy - 1 Svart hoodie från Stüssy - 2

Svart hoodie från Stüssy

Storlek: herr m
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

699 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart hoodie från Stüssy i storlek M. Tröjan har dragkedja, huva och fickor framtill samt Stüssy-logga tryckt på både bröstet och ryggen. Perfekt för en avslappnad streetwear-look.

Douglas Hellgren
Douglas Hellgren
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige kofta med knappar från Gina Tricot - Snygg beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har en djup v-ringning och dekorativa tygklädda knappar framtill. Den är stickad och figursydd med långa ärmar samt markerade axlar, passar perfekt under hösten och våren.
Brun kofta - Så himla poppis kofta i grövre material!! Så fin🩷🩷🤩
Glittrig blus med knyt från Nelly🩷 - Superfin glittrig blus i champagnefärg med v-ringning och knyt i midjan. Perfekt för nyår! Blusen har paljetter över hela tyget och ger en lyxig känsla.
Stickad tröja med kontraster från Zara - Jättesnygg tröja från Zara med svarta kontraster. Kliar eller sticks inte!🤎
Bikbok zip tröja  - Mysig grå stickad kofta med dragkedja framtill och långa ärmar, sitter som S. Inga defekter, nypris 399kr
Brun ribbad kofta med v-ringning - Säljer denna helt slutsåld kofta från gina tricot. Inte använd mer än 3 gånger 🙏🏼🥰
Beige stickad  tröja - Aldrig använd, inga defekter! Nypris 500kr!
Beige polotröja - Säljer en beige polotröja i bra skick