Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå tröja från Oscar Jacobson - Snygg blå tröja från Oscar Jacobson i storlek S. Tillverkad i Italien med rund hals och långa ärmar. Perfekt för en stilren look. Artnr: G095
Blå tröja från Oscar Jacobson - Säljer en stilren blå tröja från Oscar Jacobson. Stl m men passar även s
Oscar Jacobson hoodie, blå - Mysig blå hoodie från Oscar Jacobson i storlek M. Tröjan är tillverkad i Italien och har en klassisk huva samt långa ärmar. Perfekt för dig som gillar stilren och enkel design med en soft känsla.
Blå half zip tröja Oscar Jacobson - Snygg blå långärmad tröja från Oscar Jacobson med half zip-dragkedja i halsen. Tröjan har en stilren design och är tillverkad i ett mjukt bomullsmaterial. Perfekt för dig som gillar klassisk men avslappnad stil.
Blå tröja från Oscar Jacobson - Snygg blå tröja från Oscar Jacobson, tillverkad i Italien. Tröjan har en klassisk design med rund hals och långa ärmar. Perfekt för en stilren look.
Blå tröja från Oscar Jacobson - Säljer en stilren blå tröja från Oscar Jacobson, tillverkad i Italien. Tröjan har en klassisk rund hals och långa ärmar, perfekt för en elegant och avslappnad look.
Mörkblå tröja från Oscar Jacobson - snygg och stilren mörkblå tröja från Oscar Jacobson. storlek S. Den har en normal passform och är gjord i extremt skönt material
Blå pikétröja från Oscar Jacobson - Säljer en stilren blå pikétröja från Oscar Jacobson. Tröjan har klassisk krage, knäppning framtill och långa ärmar. Tillverkad i Italien och passar perfekt för en dressad men avslappnad look.
Blå tröja från Oscar Jacobson
Blå tröja från Oscar Jacobson - 0 Blå tröja från Oscar Jacobson - 1

Blå tröja från Oscar Jacobson

Storlek: herr m
Skick: Bra skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en klassisk blå tröja från Oscar Jacobson i storlek M. Original priset är 1200 kr. Materialet är i hög kvalitet och är tillverkad i Italien. Hör av er om det är någon fråga!

Erik
Erik
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Varm stickad tröja från Zara  - Suuuuper populär och eftertraktad kofta med olika färger och mönster i storlek S från Zara (säljer då jag har två och säljer båda ) , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
russemerch - Säljer hela  blåa  sättet tillsammans,  jag är 171cm lång och dom sitter perfekt på mig storleken är i S i upp o nere DEN VINRÖDA FINNS INTE KVAR!!!! Hör gärna av dig om du har frågor eller om priset
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.
Satin linne - Perfekt skick
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.