Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Olivgrön Arket sweatshirt i bomull, M - Enkel och stilren olivgrön Arket sweatshirt i 100% bomull. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och en relaxed passform. Perfekt för lager-på-lager och chill dagar. Snygg att matcha med jeans eller joggers. 3V14
Olivgrön stickad tröja från ASOS DESIGN - Säljer en snygg olivgrön stickad tröja från ASOS DESIGN. Den har en dragkedja vid halsen och ribbade detaljer vid krage och ärmslut. Perfekt för kyliga dagar och passar både till vardags och lite mer uppklädda tillfällen. Superbekväm och stilren! 🍃
Tröja i merino ull - Säljer denna tunnstickade tröja i merino ull från Filippa K. Tröjan är mörkgrön, storlek S, den är använd och är i bra skick. Säljer för att den inte passar längre. Nypris ca 1100 - 1400. Pris kan diskuteras! Hör av er vid frågor eller intresse!
100% merinoull tröja från Berkeley - Säljer en stilren beige tröja från Berkeley. Tröjan är i nyskick, passar dig mellan 170-180. Nypris är runt 2000! Priset går att diskutera!
100% merinoull tröja - En sweatshirt i 100% merinoull. Skick 10/10 aldrig använd, den har endast blivit testad en gång! Säljer p.ga att den var för liten för mig!
Tröja 100 % merinoull  - Säljer en stilren ogrön tröja från MNG i mjuk merinoull. 100 % merino.Tröjan har en klassisk rund hals och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Passar både till vardags och mer uppklädda tillfällen.
Tröja herr M - Hyfsat bra skick
Tiger Of Sweden - Tröja Herr Stl M - Fin och sparsamt använd tröja från det exklusiva klädesmärket Tiger Of Sweden. Storlek M men sitter som en S.  Nypris: 2000kr
Emma G

Olivgrön tröja i 100% merinoull, herr stl M, ASOS DESIGN

Storlek: M
Färg: Oliv
Skick: Mycket bra skick

175 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en olivgrön stickad tröja från ASOS DESIGN i storlek M. Material: 100% merinoull. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Snygg topp - Skit snygg topp från mango, helt ny
Mörkblå stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig stickad tröja från h&m med stor text på där de står Paris. Knappt använt och säljer för jag inte använder den💞
Mörkblå finstickad tröja - Snygg mörkblå långärmad topp med breda muddar och markerad midja. Toppen har en djup v-ringning i ryggen, slutsåld i s, xs i butik.
Hm mohair tröja  - Superfin stickad tröja får hm. Använd få gånger
Beige stickad tröja med knyt från Zara - Snygg beige stickad tröja från Zara med korta ärmar och coolt knytband i midjan. Rund halsringning och ribbade detaljer vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med en twist.
Beige hoodie med fuskpäls och dragkedja - Pälsen är påsydd av mig precis som midjan är sydd för att ha en tightare passform, därför tvätta den helst vara för hand. Dragkedjan är dubbelriktad vilket kan göra det lite jobbigt att dra upp den, men den fungerar. Finns även på min vinted, skicka ett dm för fler frågor eller bilder.
Vit stickad tröja med hålmönster - Säljer en vit stickad tröja med hålmönster och rund hals. Tröjan har trekvartsärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Svartvit stickad tröja från VILA - Säljer en fluffig stickad tröja från VILA i storlek S. 🖤