Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tröja - S - Tröja i storlek S Säljs för 30kr
Stickad tröja - En stickad tröja med unika detaljer. Den är i väldigt bra skick, nästan oanvänd. Sticks inte och är otroligt mjukt och bekvämt!! ☺️
Tröja - Svart tröja med dragkedja. Köpt secondhand för någon månad sedan och av mig endast använda en gång. Går ut lite vid midjan.
Snygg tröja - Säljer denna snygga kofta/ tröja då den inte kommer till användning längre. Stretchigt och skönt material. Bara att skriva om du undrar något🥰
Tröja  - Säljer denna jättefina topp från zara i storlek xs då den inte kommer till användning längre. Använd endast 2-3 gånger. Kan mötas upp eller skicka.
Kurt&Corall
Kurt&Corall
tröja!
tröja! - 89 tröja! - 90

tröja!

Storlek: S/M

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tröja i bra skick! Jag på bilden är s! Kan mötas på söder annars står köparen för frakt på 64kr!❤️

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja med mild polokrage  - En stickad tröja från Cream i storlek S. Tvättlappen är bortklippt men gissar på någon ull mix, tyget verkar mjukt och fint. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige stickad polotröja med ribbad krage - Säljer en beige stickad polotröja med bred, ribbad krage som ligger snyggt omlott över axeln. Tröjan har långärmad passform och grovstickad struktur som ger en mysig och trendig vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med twist.
Moncler cardigan  - 9,5/10
Randig mohairtröja - Mohair tröja från H&M premium i storlek M men passar även S🤍
Beige kofta från Lindex  - Fin kofta från Lindex i bra skick. Knappt använd. Strl xs/s. Pris 150 kr❤️
Ljusblå Superdry hoodie  - Snygg superdry hoodie i storlek S. Modellen är 187cm. Hör av dig vid minsta fundering