Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
& other stories tröja  - Säljer denna snygga tröja från & other stories då den inte kommer till användning längre. Är i storlek xs men passar även s.
Rosa polotröja från & Other Stories  - Sparsamt använd. Mycket fint skick.
& Other Stories tröja rosa - Säljer denna &other stories tröja i rosa!💕Storlek xs, köpt för 789 ( pris kan diskuteras) hör av dig vid frågor eller fler bilder!
Kofta från Other stories  - Strl. S. Bra skick. Oklart för mig vilken färg den är men skulle säga vit/rosa.
Rosa tröja från & Other Stories - Säljer en mysig rosa tröja från & Other Stories. Tröjan har en hög krage och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Materialet är en blandning av polyester, akryl, ull och elastan vilket ger en mjuk och bekväm känsla. Passar utmärkt till både jeans och kjol.
Rosa kofta från & Other Stories XS - Superfin rosa kofta från & Other Stories i storlek XS. Koftan är ribbstickad med v-ringning och har tre svarta knappar framtill. Modellen är loose fit med långa ärmar och breda muddar. Perfekt att slänga på sig för en chill look.
Rosa tröja från & Other Stories - Säljer en mjuk och stilren rosa tröja från & Other Stories. Tröjan har en rund halsringning och korta ärmar, perfekt för en avslappnad look.
OTHER STORIES
OTHER STORIES  - 89 OTHER STORIES  - 90

OTHER STORIES

Storlek: 36

149 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Other stories tröja som jag säljer pga inte var min stil 🌷 storlek 36 och så gott som ny 🌞 pris går såklart att diskutera!

Molly
Molly
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Marinblå stickad kofta  - Superfin marinblå kofta från Cubus i storlek S. Koftan är stickad och stängs med knappar framtill. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.
Vit och blå stickad tröja - Säljer en supermjuk och fluffig stickad tröja med vita och blå ränder. Säljer för att jag inte får användning av den. Köpte för några månader sen på Vinted. Den har ingen lapp kvar så jag vet inte vart den är ifrån. 💕 Skriv om frågor!
Randig kofta från Zara med pärlknappar - Säljer en mörkblå och vit randig kofta från Zara med snygga pärlknappar framtill. Storlek s. Den saknar en knapp (syns inte på de första bilderna då de togs innan knappen föll), det syns knappt när tröjan är på! För bild gå till sista! Slutsåld kofta!! 💗💗
Beige stickad tröja från Lindex  - Säljer en mysig beige stickad tröja med korta ärmar och ribbad struktur. Perfekt för lager-på-lager under kyligare dagar. Tröjan har en hög krage som ger extra värme och stil. Lånad bild🥰
Abercrombie & fitch zip  - En zip från Abercrombie & fitch i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kabelstickad tröja Morris M - Säljer en ljusgrå kabelstickad tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har rund hals, lång ärm och ett broderat Morris-emblem på bröstet. Perfekt för dig som gillar klassisk och stilren look med extra mjuk känsla. Storleken är M och den passar runt 170-180