Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart tröja  - Jätte fin nah tröja med knut i mitten! Använder ej tröjan längre pga säljer jag den!
Svart tröja från Balmain - Snygg sällsynt svart tröja från Balmain med vita detaljer och logotyp längs ärmarna och midjan. Tröjan har långa ärmar och en stilren design som passar perfekt för en trendig look.
Svart tröja från Weekday - Säljer en mysig svart tröja. Den är perfekt för kyliga dagar med sin mjuka och fluffiga textur. Tröjan har långa ärmar och en klassisk passform som funkar till allt. Perfekt för både vardag och fest!
Svart tröja med dragkedja  - Svart ribbad långärmad tröja med dragkedja. Använts många gånger men fortfarande bra skick och inga skavanker
Svart tröja med dragkedja - Säljer en stilren svart tröja från H&M med dragkedja vid halsen. Tröjan har långa ärmar och en bekväm passform, perfekt för kyligare dagar. Passar bra till både jeans och chinos.
Svart trekvartsärmad tröja - Tre kvarts ärmad tröja i super bekvämt material! Säljer pga att den tyvärr är för stor för mig. Om ni har några frågor eller vill ha fler bilder så skriv priv💗Det är mina egna bilder 💓
Svart tröja
Svart tröja - 89

Svart tröja

Storlek: S
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg och stilren svart tröja med långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits.

Julia
Julia
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Nike tech fleece grå - Helt ny Nike tech i storlek M. Han på bild är 185 cm, 75kg. Tracksuiten är helt ny. Hör av er vid funderingar!
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Zadig & Voltaire Kofta - Säljer nu min Zadig & Voltaire kofta då den blivit för liten. Storlek S och skulle säga att den är true to size då den är lite liten på mig som vanligtvis har M. Nypris runt 3500kr. Den är gjord i alpaca-ull så mycket varm och skön. Lätt nopprig på vissa ställen men annars mycket bra skick. Tveka inte på att höras av vid frågor. Pris kan diskuteras!
Svart Burberry hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Burberry i storlek S med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snöre vid huvan och två fickor. Ingen logga på framsidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Thom browne hoodie/kavaj - Snygg mörkblå kavaj med hoodie och vita ränder på ena ärmen. Jackan har knappar framtill, snörning vid huvan och flera fickor. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som vill ha en unik och chill stil.
Ljusblå stickad tröja - Supermysig ljusblå stickad tröja med loose passform och breda, halvlånga ärmar. Storlek S!!!❤️❤️