Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå omlottkofta - Säljer en supermysig grå omlottkofta i mjukt material. Perfekt för kyliga dagar och passar både till vardags och lite finare tillfällen. Den har långa ärmar och en snygg omlottdesign som ger en avslappnad men stilren look. Perfekt att matcha med jeans eller en kjol! Storlek xs-s
Grå omlottkofta  - Mysig grå omlottkofta med v-ringad hals och en söt rosettdetalj på sidan. Koftan har långa ärmar och ribbade muddar vid nederkant och ärmslut. Perfekt att slänga på över ett linne för en chill och stilren look.
Grå omlottkofta - Säljer en mysig grå omlottkofta med knytning i sidan. Koftan har en v-ringad design och långa breda ärmar. Från Gina Tricot i strl xs. Nytt skick
stickad grå omlottkofta  - stickad kofta från ginatricot som går omlott o knyts, går lika bra att ha linne under som utan. INTI MINA BILDER
Grå omlottkofta - Mysig grå omlottkofta med knytband i midjan. Tröjan har långa ärmar och är perfekt för kyligare dagar. Den är tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform.
Grå omlottkofta - Säljer en stilren grå omlottkofta som är väldigt populär från Gina med knytband i midjan. Koftan har långa ärmar och är perfekt för en mysig och elegant look.
Grå kofta från H&M - Säljer en stilren grå kofta från H&M i storlek XS. Den har långa ärmar och knappar hela vägen fram. Perfekt för både vardag och lite kyligare kvällar. Koftan är i bra skick och passar till det mesta i garderoben. 🖤
Grå omlottkofta från H&M
Grå omlottkofta från H&M - 0 Grå omlottkofta från H&M - 1

Grå omlottkofta från H&M

Storlek: XS
Märke: H&M
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

279 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig grå kofta från H&M i omlottmodell med knyt i sidan. Koftan har lång ärm och bred ribbad kant nedtill. Perfekt för lager-på-lager och chill dagar. Superenkel att matcha med jeans eller kjol.

Eli.may
Eli.may
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Cardigan rosa Lindex  - Ljusrosa cardigan från Lindex i storlek xs/s, ser ut som ny då den knappt är använd
Burberry Zip Hoodie - Storlek M, men är som storlek S, Helt Ny, Kom privat för fler frågor, Diskuterar helst mått så allt går rätt till.
Ljusbeige omlottstickad tröja - Säljer en ljusbeige omlottstickad tröja med v-ringning och volangkant nedtill. Tröjan har lång ärm, knyt i midjan och öppen rygg för en snygg och trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill stil.
Svart spetsblus från Gina Tricot XS - Supersnygg svart blus i spets från Gina Tricot. Transparent med blommigt spetsmönster, v-ringning och knappar framtill. Långärmad och figurnära passform, perfekt att styla lager på lager eller som statement-piece.
Hollister zip  - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Stickad Kofta cardigan - Skit skön stickad cardigan perfekt nu på vintern! Storlek Medium! – enkel att matcha och skön att bära. Ett stilrent val, noggrant utvalt med omsorg av A.M.C!  📩 Frågor? Hör gärna av dig! 📲 Följ oss här på Plick för fler uppdateringar. ♻️ Tack för att du handlar mer hållbart med A.M.C Archive!
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.