Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tröja - Aldrig använt.
Tröja  - Den har fina knappar på ärmarna men kommer inte till användning. Köpte den på hm för 250kr
Glittrig tröja - Säljer denna fina glittriga tröja i grönt💓
Grön tröja - Säljer en snygg grön tröja från H&M. Tröjan har en normal passform med långa ärmar och är perfekt för både höst och vår. Den är tillverkad i ett mjukt material som gör den bekväm att bära. Perfekt för att liva upp garderoben med lite färg! 💚
Långärmad tröja - Långärmad tröja med guldknappar, perfekt nu inför hösten💕🍂
Tröja - En lite tjockare tröja. Bra nu till vintern. Har tyvärr växt ur denna och den är knappt använd
Tröja
Tröja - 89 Tröja - 90

Tröja

Storlek: XS
Märke: H&M
Färg: Grön

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mysig tröja i storlek XS.

Lovisa
Lovisa
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Edikted jacka, tröja - Säljer då den är för stor💗
Stickad sipUp  - Mysig ljusblå stickad sipup med dragkedja framtill och breda ribbade muddar. Tröjan har huva med snörning.
Blå kofta från lindex - En blå kofta från lindex storlek xs /s köpt här på plick säljer då den inte används❤️
Beige kofta med v-ringning och knappar - Jättefin beige kofta från Gina tricot i storlek S. Använd runt två gånger
Arket sticks tröja med volanger - Säljer min jättefina stickade tröja från Arket med volanger på sidan
Beige kofta från Wera - Mysig beige stickad kofta med stora knappar framtill och två fickor. Koftan har en relaxed passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager under kyliga dagar.