Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit långärmad tröja med mönster - Tröjan har lite fläckar på sig (se bild) men det är inget jag försökt få bort så det kanske går. Annars bra skick och är knappt använd.
Vit spetskofta med mönster - Superfin vit kofta med lång ärm och snyggt spetsmönster över hela plagget. Koftan är öppen framtill och har ett diskret svart märke nertill. Perfekt för dig som vill ha en romantisk och stilren look.
Vit spetskofta med blommigt mönster - Vit oanvänd kofta från H&M med blommigt spetsmönster och glittriga detaljer. Koftan har långärmad design och är öppen framtill. Perfekt att slänga över en topp för extra stilpoäng.
Vit spetsblus från H&M med mönster - Superfin vit blus från H&M i spets med knapp i nacken. Kommer ejj till användning 💞
Vit tröja med mönster - Säljer denna tröja då jag inte använder den och har många liknande. Den har ett gulaktigt mönster och detalj kring nacken.
Vit sweatshirt med blommigt mönster - Säljer en vit sweatshirt med broderade blommor över hela tröjan. Den har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Materialet känns som mjuk bomull och passformen är normal, perfekt till jeans. Blommorna ger en fräsch och unik vibe.
Vit stickad tröja med mönster
Vit stickad tröja med mönster - 0

Vit stickad tröja med mönster

Storlek: XS
Märke: H&M
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin vit stickad tröja med diskret hålmönster och rund hals. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och midja. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en fräsch look.

Emiliaradstrom
Emiliaradstrom
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Burberry Zip Hoodie - Storlek M, men är som storlek S, Helt Ny, Kom privat för fler frågor, Diskuterar helst mått så allt går rätt till.
Cardigan rosa Lindex  - Ljusrosa cardigan från Lindex i storlek xs/s, ser ut som ny då den knappt är använd
Kabelstickd kofta från John Henric - Säljer en mörkblå kabelstickad kofta från John Henric i storlek S. Koftan har snygg sjalkrage, fyra knappar framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under höst och vinter.
Svart spetsblus från Gina Tricot XS - Supersnygg svart blus i spets från Gina Tricot. Transparent med blommigt spetsmönster, v-ringning och knappar framtill. Långärmad och figurnära passform, perfekt att styla lager på lager eller som statement-piece.
Stickad Kofta cardigan - Skit skön stickad cardigan perfekt nu på vintern! Storlek Medium! – enkel att matcha och skön att bära. Ett stilrent val, noggrant utvalt med omsorg av A.M.C!  📩 Frågor? Hör gärna av dig! 📲 Följ oss här på Plick för fler uppdateringar. ♻️ Tack för att du handlar mer hållbart med A.M.C Archive!
Fodrad Hoodie - Riktigt fet stickad och fodrad zip-hoodie i bra skick | Storlek S | Skriv vid funderingar och skicka gärna bud!
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.