Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Commes des garcons hoodie - CDG Play Hoodie köpt för typ 2000/2500kr. Superfin och i grymt skick, passar XS.
Comme des garcons Tröja - Priset går att diskuteras! Snygg långärmad tröja i väldigt bra skick. Tröjan är i storlek S. Tröjan har en väldigt fin passform och passar perfekt till nästan alla byxor. Nypris ca 1200 kr.
Comme des garcons  - Säljer en comme des garçons tröja, nästan helt oanvänd. Köptes ny på NK  Storlek S men passar XS
Comme Des Garcons Sweater - Strl M
blå Comme des Garcons zip up hoodie - Står S men passar mer som xs
Grå hoodie Comme des Garçons Play - Grå hoodie från Comme des Garçons Play med stort svart hjärta och ögon på bröstet. Klassisk huva med snörning och magficka. Mjuk bomullskänsla och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en chill och stilren look.
EOJ resell

Zip hoodie COMMES DES GARCONS

Storlek: L

1499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en grå hoodie från Play med dragkedja och en stor svart hjärtdetalj med ögon på ryggen. Framtill finns en mindre hjärtdetalj på bröstet. Perfekt för en avslappnad stil.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå stickad Ganni-tröja med tryck - Tjock tröja från Ganni. Nästan aldrig använd❤️
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek S. Koftan har en mjuk och fluffig känsla, långärmad design och en öppen front utan knappar. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt ute. Passar dig som gillar en enkel och chill stil.
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Collage tröja - Säljer denna super snygga gråa collage sweatshirten från les coyotes de paris. Är köpt på sellpy men i nyskick.💕💕
Amore tröja  - säljer min svarta amore från gina då den inte kom till andvändning! 🫰🏼❣️
Grå stickad tröja från Neo Noir - Mysig grå stickad tröja från Neo Noir med svarta detaljer runt halsringning, ärmslut och nederkant. Tröjan har en loose passform, ribbade muddar och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar enkel men snygg stil.
Stickad kofta - Super mysig stickad kofta från gina, perfekt till hösten och vintern❤️passar super bra till en avslappnad outfit💗