Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara Kofta - Jätte gullig biege,vit zara kofta med svarta rosseter!Köpt i Paris och är verkligen så fin och exklusiv!!! Storlek M men passar mig som är xs/s !skulle inte säga att de är en storlek M 49euro = 580kr (helt ny och oanvänd)
Zara kofta - Beige Zara kofta i storlek S❤️
Zara kofta - Jättefin zara kofta som inte länge säljs! Har massa fina detaljer och volanger! Hör av dig om du har fler frågor!💕
Zara kofta  - Mysig beige kofta med ribbad struktur och v-ringning. Koftan har stora knappar framtill och långa ärmar, perfekt att slänga på sig över ett linne eller t-shirt. Enkel och stilren design som passar till jeans eller kjol.
zara kofta - Helt oanvänd kofta från zara💖Lånad bild från Mickelinis tiktokvideo🫶🏻  Ny med prislapp på, tror inte den säljs längre!
Zara kofta - Så söt kofta💗💗
Alma Olsson
Alma Olsson
Zara kofta
Zara kofta - 89 Zara kofta - 90 Zara kofta - 91

Zara kofta

Storlek: S
Märke: Zara
Färg: Beige

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super varm och gosig tröja från zara. Säljer för att den inte kommer till användning. Köpte för 600kr. 💕

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Olivgrön fluffig stickad tröja XS - Supermjuk och fluffig olivgrön stickad tröja från Stockholm Studio. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, perfekt för lager på lager under kyliga dagar. Den har en oversized känsla och är gjord i ett gosigt material som håller dig varm.
Ljusrosa kabelstickad kofta med knappar - Supermysig ljusrosa kofta med kabelstickat mönster!!!! Skriv om de skulle va ngt🥰🥰
Gina tricot tröja  - Säljer denna oanvända kofta från Gina tricot i storlek S. Tagit av prislapp men aldrig kommit till användning. Köpte för ca 400kr.
Mörkblå stickad kofta från Lindex - Mysig och oversized mörkblå stickad kofta från Lindex med djup v-ringning och långa ärmar. Perfekt för att slänga över en t-shirt eller linne när det är lite kyligt. Koftan har en fluffig struktur och känns riktigt skön mot huden.
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek M. Obs, modellen bär en storlek S, tröjan som säljs börjar på bild 2. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svartvit fluffig stickad tröja - Säljer en stickad tröja från other storis med ett coolt svartvitt mönster i diagonal design. Tröjan är i mohair och i ny skick ( använd 1-3 gånger)  och har långärmade ärmar samt rund hals. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vill ha något mjukt och skönt.
Beige oneshoulder stickad topp från Nelly - Säljer en beige stickad topp från Nelly i storlek XS. Modellen är oneshoulder med korta ärmar och har en mjuk, lite fluffig stickad struktur. Ser ut som den mörkblå tröjan fast i begie.
Brun Kofta vero Moda 2000s fall vibe - Jätte fin styleat med ett linne under.