Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige stickad kofta från Lindex - Säljer en beige stickad kofta från Lindex i xs. Koftan har långärmad design, öppen framtill och ribbade partier längs kanterna.
Beige Stickad Kofta från Lindex - Säljer en superfin och mysig beige cardigan/kofta från Lindex då den inte kommer till användning. Superbra skick och har inga defekter alls, skicka gärna ett meddelande om ni undrar något!
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i öppen modell. Koftan har långärmade ärmar och en loose passform, perfekt att slänga på sig över en t-shirt eller topp. Enkel och stilren design som funkar till allt.
Beige stickad kofta från Lindex - Supermysig beige stickad kofta från Lindex med två stora knappar framtill och lång ärm. Koftan har en avslappnad passform och bred ribbad kant vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt ute.
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig och loose beige stickad kofta från Lindex med långärmad design och öppen framtill. Perfekt för lager-på-lager och chill dagar. Koftan har en enkel, clean look och är supermjuk mot huden. Skriv innan köp!
Beige stickad kofta från Lindex XS - Supermysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har ett fluffigt, grovstickat material och är öppen framtill utan knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt för en chill look. Långärmad och med rund halsringning.
Beige kofta från Lindex - Säljer en stilren beige kofta från Lindex i storlek 158-164 men passar även för 146-152. Koftan har långa ärmar och knappar framtill. Köptes för 299. Använd 1-2 gånger.
Moa

Beige stickad kofta från Lindex

Storlek: XS
Märke: Lindex
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Morris hoodie - Snygg grå hoodie från Morris | Står storlek L men sitter mer som M | Mycket bra skick✅|
Rosa kofta med knappar - Superfin kort rosa kofta med stora knappar framtill. Stickad med snyggt strukturmönster och v-ringad hals. Det står storlek  M i men passar mer S/XS
Rosa stickad kofta från ONLY - Säljer en rosa stickad kofta från ONLY med korta ärmar och ett snyggt hålmönster. Koftan har en bred ribbad krage och stängs med en stor knapp framtill. Perfekt att slänga över en topp för en chill look. Den är i storlek L men passar mer som S/M.
Grå hoodie från PINK med leopardfoder - Grå hoodie från PINK by Victoria's Secret med dragkedja och huva. Insidan av huvan har ett mjukt leopardmönstrat foder. Baksidan har stora svarta paljettbokstäver med texten 'LOVE PINK'. 💕💕
Zara tröja - Mysig grå stickad tröja från zara med rund hals och breda ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Modellen är loose fit och har långa ärmar, perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Passar lika bra till jeans som till kjol.
Rosa Hollister zip med päls  - Ännu en snygg hoodie men denna gången från Hollister. Pälsen är påsydd av mig precis som midjan är sydd för att ha en tightare passform, därför tvätta den helst vara för hand. Själva hoodien är köpt secondhand så det kan finns små skavanker men inget som är direkt märkbart isf. Finns även uppe på min vinted, skicka ett dm för fler frågor eller bilder. Kolla mina andra annonser för likande produkter!
Stickad kofta  - Beige stickad kofta med knappar från H&M i storlek xs
Beige polotröja i merinoull & Other Stories - Säljer en beige polotröja från & Other Stories i 100% merinoull. Tröjan har ribbad hög krage och bred ribbad kant nedtill, samt långa ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena och mysiga plagg med lite oversized känsla. Nypris är 1099 och kommer sälja den för detta pris för den är oanvänd och super fint skick! Kommer minst sälja den för 450