Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Snygg höstig tröja - Jättesnygg höstig grå tröja. Använder inte alls pga att jag har för många tröjor😊
Fin höst t-shirt - Jätte bra kvalete nästan oanvänd
Perfekt till hösten  - Så fin tröja, men kommer tyvärr inte till användning💗nyskick
Höst tröja - Super fin tjocktröja som jag bara använd ca 3 ggr💕
Höst tröja - Super fin vinröd tröja nu till hösten från bikbok💓storlek xs men den är väldigt töjbar så passar nog som s-m också💞
Grå höst tröja med knyt från Holly & White - Mysig grå långärmad tröja från Holly & White med snygga knytband på ärmarna. Tröjan har en enkel rund halsringning och är tillverkad i mjukt material som passar perfekt till höst och vinter. Har aldrig använts. Stilren och lätt att matcha med det mesta. Tröjan material: Bomull och akryl.
Vår och höst jacka - Säljer denna jättefina vår jackan som endast andvänd 3 gånger. Köptes för 1299kr.💗
Snygg höst tröja!
Snygg höst tröja! - 89 Snygg höst tröja! - 90

Snygg höst tröja!

Storlek: S-M
Färg: Grå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättesnygg sweatshirt från hunkydory, storlek S-M men passar från XS-L

Sellout
Sellout
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
Grå sweatshirt från Isabel Marant🥰🥰 - Vill sälja min älskade isabel marant tröja min favoo!! Pågrund av att den kommer inte till användning💖priset kan diskuteras
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Beige stickad tröja  - Beige trekvartsärmad stickad tröja/topp från Julie Guerlande i fint skick. Kan inte hitta storlek men skulle säga S. Använd gärna köp nu!
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta från Zara i storlek M, skulle säga att den även passar S. Fibt skick. Använd gärna köp nu!
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta i fint skick från Mango. Passar S och M. Använd gärna köp nu!
Vit kortärmad kofta - Vit stickad topp/kofta från BALLADI i storlek S. Fint skick. Använd gärna köp nu!