Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hugo Boss - Mycket fin tröja som tyvärr inte kommer till användning, väldigt fin tröja i bra skick till både herr och dam, den är liten i storleken( pris kan diskuteras) kan även skicka mer bilder på Qr koden för bevis🤩
Hugo boss - Storlek S
Svart tröja från Hugo Boss - Snygg svart tröja från Hugo Boss med stort BOSS-tryck på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning med diskreta ränder. Perfekt för en stilren look.
Svart tröja från Hugo Boss - Säljer en stilren svart tröja från Hugo Boss med stort HUGO-tryck på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en avslappnad och trendig look. Inga hål väldigt snygg och passar perfekt nu till sommaren och tidigare pris kan diskuteras vid snabb affär bara att höra av er vid frågor eller funderingar eller nya bilder :)😁
Hugo Boss Tröja - Jättefin marinblå Hugo boss tröja! Ärvde den av min kusin och min kusin har inte på sig fejkkläder så den är nog äkta!Den är nästan i nyskick!💕
Hugo boss långärmad tröja - xs 12år Bra skick Sällan använd
Mörkblå hoodie från Hugo Boss - Säljer en snygg mörkblå hoodie från Hugo Boss med stor logga på bröstet. Tröjan har en praktisk dragkedja vid ärmslutet och en klassisk känguruficka framtill. Perfekt för en stilren och bekväm look. Storlek M. Pris kan diskuteras inga hål eller fläckar.
 Hugo Boss
 Hugo Boss - 0  Hugo Boss - 1

Hugo Boss

Storlek: S
Märke: Hugo Boss
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Marinblå tröja från Hugo Boss med deras ikoniska logga på bröstet. Tröjan har en slim fit passform och långa ärmar, perfekt för en stilren look.

Closet clean out
Closet clean out
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Nike tech fleece grå - Helt ny Nike tech i storlek M. Han på bild är 185 cm, 75kg. Tracksuiten är helt ny. Hör av er vid funderingar!
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
Svart Burberry hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Burberry i storlek S med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snöre vid huvan och två fickor. Ingen logga på framsidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.
Thom browne hoodie/kavaj - Snygg mörkblå kavaj med hoodie och vita ränder på ena ärmen. Jackan har knappar framtill, snörning vid huvan och flera fickor. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som vill ha en unik och chill stil.