Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hugo boss tröja - Säljer min snygga och stilrena Hugo boss tröja. Rätt så bra skick men vid frågor så skriv gärna. Går att sänka pris vid snabb affär
Hugo boss tröja - Hugo boss, tröja. Ny skick. Fräsch knappt använd. Priset kan diskuteras vid snabbaffär hör av er
Hugo boss tröja - Säljer denna Hugo buss tröja, bra skick, använd fåtal gånger (pris kan diskuteras)
Vit långärmad tröja från Hugo Boss - Säljer en stilren vit långärmad tröja från Hugo med ett stort tryck i rött och svart på framsidan. Perfekt för en avslappnad look. Tröjan har en rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt material.
Vit långärmad tröja från Hugo Boss - Snygg vit långärmad tröja från Hugo Boss med stor svart logga framtill. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg med en modern touch.
Hugo Boss tröja  - Jag säljer min Hugo boss tjock tröja då den inte kommer till användning längre. Använt fåtal gånger och köptes förra vintern. Den är i jätte fint skick, som ny. En väldigt sällsynt tröja och svår att få tag på.
Hugo boss tröja - En hugo boss tröja i fint skick, den är använd 2 gånger. Säljer då den är för liten på mig. Pris kan diskuteras
Hugo boss tröja - Säljer denna eftersom den inte kommer till användning.
Elias
Elias
Hugo boss tröja
Hugo boss tröja  - 89 Hugo boss tröja  - 90

Hugo boss tröja

Storlek: S
Märke: Hugo Boss
Färg: Vit

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek S (passar M också) I fint skick, som ny.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige/brun stickad kofta med stora knappar - Säljer denna begie/bruna koftan från Gina. Tror den ej säljs längre!!
Beige stickad kofta med stora knappar - Säljer en beige stickad kofta med grov ribbad krage och breda muddar. Materialet är mjukt och mysigt, insidan e supermysigt pälsmaterial. Långärmad och med snygg struktur i stickningen.
Vit ribbad kofta med v-ringning - Säljer en vit, ribbad kofta med djup v-ringning och långärmad design. Koftan har ett snyggt stickat mönster och sitter tajt över kroppen. Perfekt att styla med ett linne under för en chill look.
Vit stickad HAMPTONS tröja - Oanvänd tröja från fashion tiger, såå fin men tyvärr kommer den inte till användning.💞
Grå polotröja Les Alpes H&M - Supermysig grå polotröja från H&M Les Alpes. Tröjan har breda ribbade muddar, lång ärm och är i storlek M. Slutsåld på nätet, trendig❤️ Aldig använd alla lappar kvar. Skriv vid frågor!
Beige stickad tröja - Supermysig beige stickad tröja som inte är använd mer än 5 gånger! Köpt för runt 400 kr på Gina. Säljer för att den inte kommer till användning!
Krämvit stickad tröja - Stickad tröja från Gina tricot i nyskick!