Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pull&bear hoodie med tryck - Svart hoodie från SWTP med vit logga på bröstet och stort tryck på ryggen. Klassisk känguruficka, huva med snörning och mjukt material. Perfekt för dig som gillar streetwear och enkel stil.
Svart hoodie med tryck - Säljer denna tvär feta hoodie med tryck som är i storlek M men sitter mer som S. Modellen på bilden är va 180 cm lång och väger 67 kg. Om ni är de minsta intresserade så tveka inte på att kontakta mig🙌
Svart hoodie med Ice Cube-tryck - Cool svart hoodie med rosa text 'ICE CUBE' på framsidan och 'TODAY WAS A GOOD DAY' längs ärmarna. Baksidan har ett stort tryck av Ice Cube i grått och rosa. Perfekt för fans av hiphop och streetwear.✨💫💫
Svart hoodie Pull&Bear med tryck - Svart hoodie från Pull&Bear med stor huva och snörning. Tryck på både fram- och baksida med texten 'Elite Winners' och grafiska detaljer. På ena ärmen står det 'Find Inspiration'. Mjuk insida och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetstyle.🌸✨
Svart hoodie med tryck - Säljer en svart hoodie med ett rött hjärta tryckt på framsidan och ett stort tryck på baksidan med texten 'Broken Heart Club'. Hoodien har en klassisk passform med känguruficka och justerbar huva.
Svart hoodie med tryck - Säljer en svart hoodie med dragkedja och ett coolt tryck av en fladdermus och stjärnor i grått och gult på framsidan. Hoodien har långa ärmar och en bekväm passform. Perfekt för en avslappnad stil.
Svart hoodie med Hero-tryck - Svart hoodie med vit text 'Hero.' på bröstet. Klassisk modell med huva och snörning samt magficka. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren streetwear.
Svart hoodie med tryck och huva - Svart hoodie med stor ficka framtill och snörning i huvan. Baksidan har ett coolt tryck med antik staty, rosa detaljer och texten 'INTENSE FEELINGS'. Perfekt för dig som gillar streetstyle och unika prints.
Svart hoodie med tryck
Svart hoodie med tryck - 0 Svart hoodie med tryck - 1 Svart hoodie med tryck - 2

Svart hoodie med tryck

Storlek: M
Märke: Pull & Bear
Färg: Svart
Skick: Bra skick

175 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart hoodie från Pull&Bear med ett riktigt fett graffiti-inspirerat tryck på både fram- och baksidan. Tröjan är i storlek M och säljes då den inte kommer till användning. Tveka inte att höra av er vid minsta fråga/fundering!😁💯

Olle
Olle
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Brun stickad kofta med v-ringning - Snygg brun stickad kofta med v-ringning och vita knappar framtill. Stora mysiga armar. Jag har använt tröjan vid exakt 2 olika tillfällen. Som ny. Säljs pågrund av flytt så rensar garderoben köptes för 400kr från Gina
Nike tech fleece grå - Helt ny Nike tech i storlek M. Han på bild är 185 cm, 75kg. Tracksuiten är helt ny. Hör av er vid funderingar!
Zadig & Voltaire Kofta - Säljer nu min Zadig & Voltaire kofta då den blivit för liten. Storlek S och skulle säga att den är true to size då den är lite liten på mig som vanligtvis har M. Nypris runt 3500kr. Den är gjord i alpaca-ull så mycket varm och skön. Lätt nopprig på vissa ställen men annars mycket bra skick. Tveka inte på att höras av vid frågor. Pris kan diskuteras!
Satin linne - Perfekt skick
Thom browne hoodie/kavaj - Snygg mörkblå kavaj med hoodie och vita ränder på ena ärmen. Jackan har knappar framtill, snörning vid huvan och flera fickor. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som vill ha en unik och chill stil.
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras