Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Intimissimi tröja - En enkel och stilren svart långärmad topp med rund hals. Modellen är tight och passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet är mjukt och stretchigt bomull som gör den skön att bära hela dagen. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil. Använt fåtal gånger men inget fel på den alls.
Intimissimi tröja - Säljer en svart Inis med tröja som är helt ny och använd ungefär en gång. Säljer för att den inte kommer så mycket till användning. Kontakta om prisförslag eller om ni undrar något!❤️
Svart intimissimi tröja - Säljer en svart intuimissmi tröja. Använd ett par gånger har två små hål per bröstet, inget man ser. Annars är den som nu.
Intimissimi tröja  - Jätte fin intimissimi tröja som inte går att köpa längre🥰 Använd enbart en gång och är liten i storleken.
Intimissimi tröja - Säljer för att den inte kommer t min användning 💕Jätte bra skick, kashmir tröja och exakt likadan som den andra men denna är bara inte genomskinlig. Org pris: 199 kr 💗
Svart långärmad tröja från Intimissimi - En tunn och mjuk mörkblå långärmad tröja från Intimissimi i ultralätt material med kashmir.
Intimissimi tröja💞 - Säljer denna jätte fina intimissimi tröjan . Som är helt ny säljer pga råkade beställa 2 exakt lika dana🥰perfekt för alla lookar och tillfällen 💞💞pris kan diskuteras
Intimissimi tröja - Intimissimi tröja fint skick
Hanna❣️
Hanna❣️
intimissimi tröja
intimissimi tröja  - 0

intimissimi tröja

Storlek: S
Märke: Intimissimi
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

svart intimissimi tröja med spets i storlek S, inga defekter eller hål, ganska ny

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Svart stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig svart stickad tröja från H&M med stort vitt PARIS-tryck på bröstet. Tröjan har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och bekväm look!💞💞Endast använd 1 gång
Virkad kofta i ullblandning  - En virkad kofta från Åhléns i storlek M. Upplevs mindre i storlek, likt en S. Material: 50% ull, 50% akryl. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Mörkblå spetsblus från Intimissimi - Säljer en tunn och mörkblå blus från Intimissimi med v-ringad spetsdetalj framtill och vid ärmslut. Blusen är långärmad och har en lätt transparent look som ger en cool vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena och feminina detaljer.
Cardigan - Kofta från cappuccini nypris 1150kr. Kan gå ner i pris vid snabb affär🤍
Grå teddyjacka Abercrombie & Fitch XL - !första bilden är lånad!   Super fin zip står XL på lappen men passar mig som har XS/S då andra bilden är på mig❣️ hör av er för frågor
Kashmir Boggi Milano  - Sjukt najs Kashmir  hoodie från Boggie Milano i storlek S. Sjukt najs me skön passform inga defekter. Hör av er vid minsta lilla !!
Kofta från Lindex  - Fin kofta från Lindex i storlek S/M, som ny endast använd ett fåtal gånger. Säljes för 340kr