Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå hoodie med tryck Je m'en amour - Snygg ljusgrå hoodie med huva och lång ärm. På bröstet och ryggen finns ett svart tryck med texten 'Je m'en amour' och en stjärna. Tröjan har ribbade muddar och är gjord i mjuk bomull.
Grå hoodie med tryck 'JE M'EN AMOUR' - Säljer en grå hoodie med huva och tryck både fram och bak där det står 'JE M'EN AMOUR' samt en stjärna. Tröjan har ribbade muddar och en klassisk passform. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå hoodie med tryck 'Je m'en amour' - Grå hoodie från Gina Tricot med svart text 'Je m'en amour' och en stjärna tryckt både fram och bak. Tröjan har huva och ribbade muddar. Perfekt för en chill och avslappnad stil.
Grå hoodie med tryck 'JE M'EN AMOUR' - Säljer en grå hoodie med huva och tryck både fram och bak där det står 'JE M'EN AMOUR' samt en stjärna. Tröjan har ribbade muddar och är i mjukt material, perfekt för en avslappnad stil.
Svart sweatshirt med text Je t'aime Paris - Svart sweatshirt med broderad vit text 'JE T'AIME PARIS' på bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och dekorativa knappar på ena axeln. Perfekt för dig som gillar enkel men snygg stil.
Tröja  - Bekväm och en lite tjockare tröja perfekt nu till hösten har aldrig används då den va för liten
Svart kofta/ topp  med spets från Je Ne - Svart kofta från Je Ne med snygga spetsdetaljer bak. V-ringad med tre knappar framtill och långärmad passform. Spetsen har ett elegant mönster som ger en extra touch. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med lite edge.
”Je t’aime tröja”
”Je t’aime tröja” - 89 ”Je t’aime tröja” - 90

”Je t’aime tröja”

Storlek: 146
Märke: Gina Tricot
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätteskön tröja från Gina Young i storlek 146-152💗

Franca
Franca
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Cardigan rosa Lindex  - Ljusrosa cardigan från Lindex i storlek xs/s, ser ut som ny då den knappt är använd
Burberry Zip Hoodie - Storlek M, men är som storlek S, Helt Ny, Kom privat för fler frågor, Diskuterar helst mått så allt går rätt till.
Svart spetsblus från Gina Tricot XS - Supersnygg svart blus i spets från Gina Tricot. Transparent med blommigt spetsmönster, v-ringning och knappar framtill. Långärmad och figurnära passform, perfekt att styla lager på lager eller som statement-piece.
Ljusbeige omlottstickad tröja - Säljer en ljusbeige omlottstickad tröja med v-ringning och volangkant nedtill. Tröjan har lång ärm, knyt i midjan och öppen rygg för en snygg och trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill stil.
Hollister zip  - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Kabelstickd kofta från John Henric - Säljer en mörkblå kabelstickad kofta från John Henric i storlek S. Koftan har snygg sjalkrage, fyra knappar framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under höst och vinter.
Ralph Lauren tröja - Tja. Säljer denna sjukt snygga stickade ralph lauren tröjan. Extremt fint skick förutom ett hål som är lagat som inte syns alls (därav priset). Tveka inte på att ställa frågor! 🙌