Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Juicy Couture rosa velourjacka  - Juicy Couture hoodie i rosa velour med dragkedja och huva. Ikoniskt guldtryck med palmer och text på ryggen. Mjuk och skön, perfekt för en chill look. Klassisk modell med långa ärmar och fickor framtill.
Rosa juicy couture kofta  - Rosa juicy kofta tyvär för liten för mig  Strl xs  Jätte fin i bra skick
Rosa hoodie från Juicy Couture - Säljer en snygg rosa hoodie från Juicy Couture med dragkedja och huva. Den har ett glittrigt Juicy Couture-tryck på ryggen och framtill. Pris går att diskutera. Storleken är 14 till 15 år, men jag skulle säga att det är som en xs/s.❤️
Rosa hoodie från Juicy Couture - Säljer en snygg rosa hoodie från Juicy Couture med glittrig logga på ryggen. Hoodien har dragkedja framtill och långa ärmar. Aldrig använd. Storlek 15 år, sitter bra på mig som har xs/s!
Rosa hoodie från Juicy Couture - Använd Max 1 gång som ny. Orginal pris 1200-1500. Supermjuk rosa hoodie från Juicy Couture i velour med dragkedja och huva. Klassisk JC-logga broderad på bröstet och snygg J-detalj på dragkedjan. Perfekt för en chill och trendig look. 🥰🥰
Rosa hoodie från Juicy Couture - Säljer en mjuk kofta och bekväma byxor i färgen rosa  från Juicy Couture. Den har en dragkedja framtill och en klassisk huva. Perfekt för en avslappnad stil. 💖
Rosa Juicy Couture sweatshirt - Superfin rosa sweatshirt från Juicy Couture med stort tryck framtill i vitt och svart. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och midja samt en klassisk crewneck. Perfekt för dig som gillar färg och vill sticka ut lite extra.
Rosa kofta Juicy Couture  - Juicy couture kofta köpt för länge sedan. Använd esdast inomhus 3-4 gånger. Den säljs inte längre och är i bra skick. Strl M men är lite tajt så skulle säga S-M. Den köptes för 700kr.
Olivias00
Olivias00
Populär Juicy couture (äkta, Rosa sammet)
Populär Juicy couture (äkta, Rosa sammet) - 89 Populär Juicy couture (äkta, Rosa sammet) - 90 Populär Juicy couture (äkta, Rosa sammet) - 91

Populär Juicy couture (äkta, Rosa sammet)

Storlek: S

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min rosa juicy couture tröja, storlek S i rosa sammet, med coolt tryck bak + stenar. Super mysig och ny. Använd typ 3 gånger. Inga hål eller fläckar. Säljer då jag redan har ett annat set. Hör av dig om du har någon fråga eller är intresserad! :) får jag ett bra pris med en gång säljer jag den med en gång, annars blir det budning <3

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit ribbad kofta med v-ringning - Säljer en vit, ribbad kofta med djup v-ringning och långärmad design. Koftan har ett snyggt stickat mönster och sitter tajt över kroppen. Perfekt att styla med ett linne under för en chill look.
Beige/brun stickad kofta med stora knappar - Säljer denna begie/bruna koftan från Gina. Tror den ej säljs längre!!
Beige stickad kofta med stora knappar - Säljer en beige stickad kofta med grov ribbad krage och breda muddar. Materialet är mjukt och mysigt, insidan e supermysigt pälsmaterial. Långärmad och med snygg struktur i stickningen.
Grå polotröja Les Alpes H&M - Supermysig grå polotröja från H&M Les Alpes. Tröjan har breda ribbade muddar, lång ärm och är i storlek M. Slutsåld på nätet, trendig❤️ Aldig använd alla lappar kvar. Skriv vid frågor!
Vit stickad HAMPTONS tröja - Oanvänd tröja från fashion tiger, såå fin men tyvärr kommer den inte till användning.💞
Beige stickad tröja - Supermysig beige stickad tröja som inte är använd mer än 5 gånger! Köpt för runt 400 kr på Gina. Säljer för att den inte kommer till användning!
Krämvit stickad tröja - Stickad tröja från Gina tricot i nyskick!