Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa stickad kofta - Jätte söt kofta från Kappahl 💓
Rosa kofta från KappAhl  - Säljer en jättemysig rosa kofta från KappAhl! Koftan har lång ärm och knappar.
Rosa kofta - En puderrosa kofta med grått blommigt mönster från Kappahl.
rosa kofta - superfin och mysig rosa kofta från kappahl! köpt secondhand för ett tag sedan men inte kommit till användning🩷
Rosa kofta med knappar - Säljer en söt rosa kofta med knappar framtill. Den har en v-ringad design och långa ärmar.
Rosa kofta med detaljer 🩷 - Sååå söt med utstickande mönster! Använd väldigt få gånger och säljs inte längre. Skriv om du har frågor! 🩷
Ebba

Rosa kofta

Storlek: xs/s
Märke: Kappahl

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna mysiga koftan ifrån Kappahl. Den här kvar prislappen, endast testad. Den är helst slutsåld!❣️❣️kommer inte gå ner i pris då jag köpte den för 699kr och är endast testad!!!

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!
Superdry hoodie - Superdry hoodie|Storlek S| Passar 170-178| Skit snygg färg|
Beige stickad hoodie från HM - Säljer nu denna stickade hoodien ifårn HM då den inte används🥰skriv vid frågor
Beige kofta med stora knappar - Mysig beige kofta från Vero Moda i storlek S, köpt för 500. Den är lite nopprig men inget som syns jättemycket. Perfekt för lager-på-lager och chill vardagsstil.💗
Beige stickad tröja med knyt från Zara - Super fint skick !! Inte använt så mycket, inga defekter/fläckar 💝 slutsåld och eftertraktad - köp nu går bra ❣️ storlek M
Stickad tröja - Den är i storlek m, passar mig som vanligt vis har st S. Den är aldrig använd då jag inte kände att de va min stil.