Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kenzo - Kenzo svart sweatshirt
Kenzo - Äkta kenzo tröja, köpte för 2200kr.
Kenzo  - Äkta Kenzo tröja i fin skick,storlek är M men de är små i storlek, passar S.
Kenzo  - Tjena. Säljer min kenzo tröja pga att jag inte använder den något mer. Det är storlek M men skulle säga att den passar bättre för small
Kenzo tröja - Äkta och fin tröja i bra skick,  använd fåtal gånger! Köparen står för frakt. Storlek S passar även M. Skriv för mer info❤️
Kenzo tröja - En modern tröja som inte går att få tag på mer. Rensar min garderob
Kenzo tröja  - Kenzo tröja i storlek S, använd och lite solblekt men annars fin.💕
Kenzo tröja - Säljer denna så coola kenzo tröjan då den inte används! Det är en barn så skulle säga att den passar xs-s💗
Kenzo
Kenzo - 89

Kenzo

Storlek: S

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ny skick

Nickibaldo
Nickibaldo
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta från Zara i storlek M, skulle säga att den även passar S. Fibt skick. Använd gärna köp nu!
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta i fint skick från Mango. Passar S och M. Använd gärna köp nu!
Grå stickad kofta  - Grå stickad kofta från Bik Bok i fint skick. Står storlek M men skulle säga att den passar mer som S. Använd gärna köp nu!
Glittrig topp - Grå/glittrig trekvartsärmad stickad kofta från V Milano i fint skick. Kan inte hitta storlek men skulle säga S/M. Använd gärna köp nu!