Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit långärmad topp med knappar - Säljer en vit långärmad topp med smal passform och dekorativa knappar framtill. Skriv vid frågor! ❣️
Beige långärmad tröja med knappar - Snygg beige långärmad tröja med rund hals och dekorativa guldfärgade knappar vid ärmsluten. Passar både S och M, perfekt topp till skolan 🫶🏼
Beige långärmad knapp tröja  - Ny aldrig använd skön varm 🩷
Långärmad topp med knappar - Säljer en beige långärmad topp från SHEIN i storlek M. Toppen har en cool asymmetrisk knappdetalj framtill och är croppad i modellen. Materialet känns mjukt och lätt.
Svart långärmad tröja med knappar - Snygg svart långärmad tröja med dekorativa knappar vid ärmsluten. Tröjan har en normal passform och ett mjukt material. Från Lindex. Tröjan är mörkblå.
Beige kofta med knappar - Snygg beige kofta med stora knappar framtill. Den har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager under kyligare dagar.
Beige/brun ribbad långärmad tröja med knappar - Säljer en beige/brun ribbad långärmad tröja med snygga knappar framtill. Tröjan har en figurnära passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter skönt på kroppen.  Så himla fin och mysig nu till lite kyligare tider😍😍
Beige ribbad långärmad topp med knappar - Säljer en beige ribbad långärmad topp från H&M med v-ringning och knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med jeans eller kjol. Snygg och stilren modell med smal passform.
Lovisa Ekeroot
Lovisa Ekeroot
Långärmad med knappar säljes
Långärmad med knappar säljes  - 89 Långärmad med knappar säljes  - 90 Långärmad med knappar säljes  - 91

Långärmad med knappar säljes

Storlek: S
Märke: Lindex

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Denna långärmade tröja från Lindex med knäppning i urringningen säljes då den inte längre används. Den har varit en favorit och därmed har den ett lägre pris då den fortfarande är i ett väldigt bra, men kanske inte bästa, skicket. Passar S och M.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
H&M stickad polotröja  - Jätte mysig och snygg! Perfekt till vintern. Som ny
Zadig & Voltaire tröja 💞 - Suuuper fint skick! Pris kan diskuteras
Beige stickad tröja med knappar - Supersnygg och cool tröja från Gina tricot som inte längre säljs, perfekt nu till vintern. Tröjan är iprincip aldrig använd och är i nyskick. Storlek S men har en oversized passform. Jag är 166 ish 🥰🥰🥰🫰🫰✌️
Beige stickad polotröja zara - Så snygg och populär stickad tröja från Zara som inte går att köpa längre, helt oanvänd!! Storlek L men sitter perfekt oversized på mig som är 173 och vanligtvis bär XS-S💕 kom privat för egna bilder💕
Hollister zip med foder - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Grå kofta med gula ränder - Säljer denna  jättefina grå kofta med gula rönder ifrån Zara! Den är i jättebra skick.
Kashmir tröja - Kashmir tröja ifrån Hms premium kollektion. Storlek s och i superbra skick! Första bilden är lånad.
Hollister zip up xs - Passar xs och s💗 skönt material och lite stretch inga defekter eller fläckar, om ni har frågor skriv gärna!!