Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusgrå hoodie med dragkedja, stl S - Mysig ljusgrå hoodie i mjuk bomullsblandning med dragkedja framtill och huva. Tröjan har långa ärmar med resår vid handlederna och en avslappnad passform. Perfekt för chill dagar eller när du vill vara extra bekväm.
Ljusgrå hoodie med dragkedja - Enkel och stilren ljusgrå hoodie från Jack&Jones. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och två fickor på sidorna. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha något bekvämt och basic. Snörerna i luvan är tyvärr utdragna
Ljusgrå hoodie med dragkedja - Enkel och stilren ljusgrå hoodie med dragkedja framtill och snörning i huvan. Tröjan har två fickor på sidorna och är tillverkad i mjuk bomullsblandning. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en clean look.
Ljusgrå hoodie med dragkedja - Ljusgrå hoodie med dragkedja och huva. Tröjan har snörning i huvan och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil och enkel att matcha med andra plagg.
Ljusgrå hoodie från SOC med dragkedja - Ljusgrå hoodie från SOC i storlek S. Tröjan har huva med snörning, hel dragkedja framtill och två fickor. Tillverkad i mjuk bomullsblandning, perfekt för chill eller träning. Klassisk och enkel design som funkar till det mesta. Tröjan har dock en väldig liten fläck (vilket man kan se på sista bilden).
Ljusgrå hoodie med dragkedja H&M  - En stilren ljusgrå hoodie från H&M i storlek S. Tröjan har dragkedja framtill, huva med snörning och ribbade muddar. Perfekt för en chill look och enkel att matcha med jeans eller mjukisbyxor.
Ljusgrå hoodie med dragkedja H&M - Ljusgrå hoodie från H&M i storlek S. Tröjan har huva med snörning, hel dragkedja framtill och två fickor. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en enkel och clean look. Tillverkad i mjuk bomullsblandning.
Emil

Ljusgrå hoodie med dragkedja, stl S

Storlek: S

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ljusgrå hoodie från Russermerch i storlek S. Tröjan har huva med snörning, praktiska fickor framtill och hel dragkedja.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige stickad tröja med knyt från Zara - Super fint skick !! Inte använt så mycket, inga defekter/fläckar 💝 slutsåld och eftertraktad - köp nu går bra ❣️ storlek M
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!
Stickad tröja - Den är i storlek m, passar mig som vanligt vis har st S. Den är aldrig använd då jag inte kände att de va min stil.
Vintage Mörkblå/grå hoodie från Hollister XS - Mörkblå hoodie från Hollister med vit logga och text framtill. Tröjan har huva med vita snören, dragkedja hela vägen och två fickor framtill. Perfekt för en chill och avslappnad stil. Lite nopprig men det är en självklarhet då den är vintage.
Mintgrön stickad kofta med knappar - Superfin mintgrön/blåstickad kofta med breda ärmar och stora knappar framtill. ❣️
Beige stickad hoodie från HM - Säljer nu denna stickade hoodien ifårn HM då den inte används🥰skriv vid frågor