Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Intimissmi - Säljer denna intimissmi tröja då jag har tröttnat på färgen. Den har defekter som man ser på bild 2💕(små hål längst ned på tröjan) köptes för 559 kr men säljer för 249! Hör av er vid frågor, pris går att diskutera någorlunda!💕
Intimissmi mörkblå - Säljer min intimissmi tröja då den inte kommer till användning längre, ha ni några frågor eller vill ha fler bilder så är det bara att höra av er!!
Intimissmi - Fin tröja, alldrig använd.
Intimissmi - Säljer den virala tröjan som är helt slutsåld💗(orginal pris 499kr) Den är i bra skick med❤️‍🔥 Inga håll heller
Vinröd långärmad topp från intimissmi  - Snygg vinröd långärmad topp i ett mjukt och stretchigt material. Perfekt för lager-på-lager eller att bära som den är. Enkel design som passar till många olika stilar.
Ljusbeige långärmad topp från intimissmi  - Superskön och tunn långärmad topp i ljusbeige från intimissmi. Modellen är slim fit med rund halsringning och stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen.
Intimissmi tröja  - Säljer min marinblåa intimissmi tröja i storlek M då den inte kommer till användning, den jag ett litet hål längst ner på armen men det är inget man tänker på(kom privat för bild) annars är den jättefin och funkar både på fest och i vardagen
Rachel
Rachel
Marinblå intimissmi topp
Marinblå intimissmi topp - 0 Marinblå intimissmi topp - 1

Marinblå intimissmi topp

Storlek: S
Märke: Intimissimi
Färg: Marinblå
Skick: Nytt skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer min marinblåa utan spets, nästan helt ny, skulle även kunna byta mot en marinblå med spets!!❤️

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip med foder - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Grå kofta med gula ränder - Säljer denna  jättefina grå kofta med gula rönder ifrån Zara! Den är i jättebra skick.
Grå omlottkofta från Gina Tricot - Supermysig grå omlottkofta från Gina Tricot i stickat material. Koftan har långa ärmar, v-ringad hals och ett snyggt knytband i midjan. Perfekt för att få en chill och stilren look, passar till jeans eller kjol. Premium Quality.
Zebramönstrad stickad tröja - Säljer en oversized stickad tröja från Part Two med beige och svarta zebraränder. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för dig som gillar djurmönster och vill ha en mysig, cool look. Materialet är mjukt och fluffigt, passar till jeans eller skinnbyxor.
Vit stickad tröja med volangärmar - Superfin stickad tröja med volanger på ärmarna från arket, helt slutsåld på hemsidan❤️ stolek xs. Nypris 990
Stickad polotröja  - Superfin stickad tröja från Zara som är helt ny med lappen kvar, säljer då jag inte hann skicka tillbaka. Skriv för fler bilder eller vid frågor💗
Vit stickad tröja från Nelly - Vit stickad tröja från Nelly, helt ny aldrig använd. Strl XS men passar S. Nypris 399, säljer för 150
Hollister zip up xs - Passar xs och s💗 skönt material och lite stretch inga defekter eller fläckar, om ni har frågor skriv gärna!!