Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marinblå långärmad tröja - Säljer en stilren marinblå långärmad tröja från KappAhl, tillverkad i ekologisk bomull. Perfekt för en minimalistisk garderob.
Tight långärmad - Tight långärmad tröja
Marinblå långärmad tröja - Säljer en marinblå stickad tröja med skrunch på axlarna. Bra skick och skön💘
Marinblå långärmad tröja  - Otroligt skön långärmad tröja i bomull. Perfekt basplagg som funkar till både byxor och kjol!
Marinblå långärmad tröja - Säljer en svart långärmad tröja, perfekt till skolan eller annat 🫶🏼 Enkel och stilren design med rund halsringning, perfekt att matcha med ett par jeans. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den sååå skön att bära. Nästan aldrig använd, stl XS men passar mig som är stl S.
Mörkblå tight långärmad topp - Super söt topp från Gina! Skriv för frågor💞
Marinblå långärmad topp - Säljer en stilren  långärmad topp. Perfekt för lager-på-lager eller att bära som den är. Toppen har en enkel design med rund halsringning.
Marinblå långärmad tröja  - Säljer en marinblå långärmad tröja från Basic You. Säljs för att den inte kommer till användning längre och den är använd ett fåtal gånger. Fråga om bättre bilder om det behövs och priset kan diskuteras!
Marinblå tight långärmad
Marinblå tight långärmad - 0 Marinblå tight långärmad - 1

Marinblå tight långärmad

Storlek: XS
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En tight mörklblå långärmad

Stellaaaa
Stellaaaa
(17)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta från Zara i storlek M, skulle säga att den även passar S. Fibt skick. Använd gärna köp nu!
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta i fint skick från Mango. Passar S och M. Använd gärna köp nu!
Grå stickad kofta  - Grå stickad kofta från Bik Bok i fint skick. Står storlek M men skulle säga att den passar mer som S. Använd gärna köp nu!
Glittrig topp - Grå/glittrig trekvartsärmad stickad kofta från V Milano i fint skick. Kan inte hitta storlek men skulle säga S/M. Använd gärna köp nu!