Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå tröja från Moncler - Säljer en snygg mörkblå tröja från Moncler med broderad logga på bröstet och ärmen. Tröjan har rund hals och långa ärmar, perfekt för en stilren look. Passar bra till både jeans och chinos.
Mörkblå tröja från Moncler - Säljer en stilren mörkblå tröja från Moncler med rund halsringning och ett litet broderat Moncler-märke på bröstet. Perfekt för en avslappnad och snygg look.
Mörkblå från Moncler - Snygg mörkblå kofta från Moncler med dragkedja och broderad logga på ärmen. Koftan har långa ärmar och ribbade detaljer vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en stilren look. Den är i storlek L men väldigt liten i storlek så passar nog bättre på M storlek
Mörkblå långärmad tröja Moncler - Snygg mörkblå långärmad tröja från Moncler med rund hals och diskret logotyp på bröstet. Tröjan har en clean look och är tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med exklusiv känsla.
Mörkblå hoodie från Moncler - Säljer en stilren mörkblå hoodie från Moncler med dragkedja och huva. Tröjan har ett broderat Moncler-märke på ärmen och är perfekt för en casual look. Den är tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform. DM för mer bilder eller info✉️
Mörkblå hoodie från Moncler - Säljer min fina mörkblå hoodie från Moncler med dragkedja och huva. Den är i använt men överlag bra skick. Enda synliga defekten är ett lagat hål på ena armbågen men inget som syns särskilt mycket. Äkta, och perfekt för en stilren samt bekväm look. Kan passa både S och M.
Mörkblå pikétröja från Moncler - Supersnygg piké från en äldre kollektion mellan Moncler och Gamme bleu. Därav den snygga loggan! Tröjan är i använt skick men fortfarande snygg, fräsch och inga skador. Säljer för att jag växt ut storlek s/xs passar för dig som är mellan 160 och 173. Vid frågor eller ytterligare bilder är det bara att höra av sig! Pris kan diskuteras!
Mörkblå hoodie med dragkedja från Moncler - Säljer en mörkblå hoodie från Moncler då den inte passar längre, den är riktigt snygg och galet bra kvalitet, hör av er vid eventuella frågor 🙌
Mörkblå tröja från Moncler
Mörkblå tröja från Moncler - 89 Mörkblå tröja från Moncler - 90 Mörkblå tröja från Moncler - 91

Mörkblå tröja från Moncler

Storlek: 14år
Märke: Moncler
Färg: Marinblå
Skick: Bra skick

599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tjena! Tröjan är kOPl@ Nu säljer jag min snygga mörkblå tröja från Moncler med stort broderat logotypmärke. Skick 10/10, passar 158-165. Hör av dig vid minsta fundering eller prisförslag! Mvh-Filip

Filip
Filip
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla