Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå sweatshirt och byxor med ränder från Moncler - Grå långärmad sweatshirt från Moncler med röda, vita och svarta ränder längs ärmar och byxben. Och klassisk Moncler-logga på armen. Perfekt för en sportig och avslappnad stil. (Byxorna och koftan kan också säljas separat)
Grå hoodie från Moncler - Säljer en denna Moncler hoodien, 9/10 på skicken så inga skador bara att dragkedjan har rostat lite typ syns verklgien inte, annars är den perfekt
Grå hoodie från Moncler - Säljer en grå zip-up hoodie från Moncler i storlek M. Köpt i Italien på second hand bara skriva om man vill ha fler bilder!
Grå Moncler hoodie - Säljer en stilren grå hoodie från Moncler med dragkedja och justerbar huva. Den har Monclers logga på ärmen och ribbade muddar. Perfekt för en avslappnad stil. Säljer denna äkta moncler kofta för 2000kr då den har några skador vid armen. Nypris är ca 5600kr. Pris kan diskuteras. Tar även emot byten.
Grå hoodie från Moncler - Säljer en stilren grå hoodie från Moncler med broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med dragsko och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en avslappnad och trendig look. Hoodien känns som storlek s. Så om du har storlek s på kläder så kommer denna passa perfekt.
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Moncler med dragkedja och huva. Tröjan har Moncler-logga på ärmen och coola ränder i rött, vitt och svart på huvan och mudden. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Snörning i huvan och ribbade muddar för extra stil.
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Moncler med hel dragkedja och huva. Tröjan har Moncler-logga på ärmen och coola ränder i rött, vitt och blått på insidan av huvan. Mjuk bomullskänsla och två fickor framtill. Perfekt för chill eller streetwear.
Grå hoodie med dragkedja från Moncler - Snygg grå hoodie från Moncler med dragkedja framtill och huva med snörning. Klassisk logga på bröstet och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en chill och stilren look.
Grå Moncler hoodie med ränder
Grå Moncler hoodie med ränder - 0 Grå Moncler hoodie med ränder - 1 Grå Moncler hoodie med ränder - 2 Grå Moncler hoodie med ränder - 3

Grå Moncler hoodie med ränder

Storlek: L
Märke: Moncler
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grå hoodie från Moncler med dragkedja och huva. Insidan av huvan och ärmsluten har stilrena ränder i rött, vitt och mörkblått. Tröjan har snörning vid huvan, fickor fram och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som gillar exklusiva streetwear-vibbar.

🐝
🐝
(11)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Grå sweatshirt från Isabel Marant🥰🥰 - Vill sälja min älskade isabel marant tröja min favoo!! Pågrund av att den kommer inte till användning💖priset kan diskuteras
Thom browne hoodie/kavaj - Snygg mörkblå kavaj med hoodie och vita ränder på ena ärmen. Jackan har knappar framtill, snörning vid huvan och flera fickor. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som vill ha en unik och chill stil.
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Moncler med dragkedja och huva. Tröjan har Moncler-logga på ärmen och coola ränder i rött, vitt och svart på huvan och mudden. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Snörning i huvan och ribbade muddar för extra stil.
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
trekvarts stickad tröja ifrån nelly - trekvarts stickad tröja ifrån nelly! använd ett fåtal gånger och har inga defekter.
Marinblå Superdry hoodie XS - Snygg marinblå hoodie från Superdry med stor logga och japanska tecken på bröstet. Tröjan har huva med grova vita snören, känguruficka och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en cool look. Slim passform.