Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Moncler med hel dragkedja och huva. Tröjan har två fickor framtill och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för en chill och stilren look. Tillverkad i mjuk bomullsmix för extra komfort.
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Moncler i storlek L (ungdom) passar folk runt 170-176.  Tröjan har huva,  dragkedja med röd och blå detalj.  Finns en liten fläck på tröjan men går nog bort i tvätten bara
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Moncler med hel dragkedja och huva. Tröjan har Moncler-logga på ärmen och coola ränder i rött, vitt och blått på insidan av huvan. Mjuk bomullskänsla och två fickor framtill. Perfekt för chill eller streetwear.
Grå hoodie från Moncler med dragkedja - Säljer en grå hoodie från Moncler med hel dragkedja och huva. Tröjan har Moncler-logga på bröstet och ribbade muddar med röd, vit och blå rand. Perfekt för chill dagar och snygg streetstil. Storlek m men passar S som perfekt
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Moncler med hel dragkedja och huva. Tröjan har Moncler-logga på ärmen och fickor framtill. Insidan är mjuk och huvan har coola ränder i rött, blått och vitt. Perfekt för chill dagar och streetstyle.
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Moncler med dragkedja, huva och klassiska Moncler-loggan på ärmen. Tröjan har ribbade muddar med röd, vit och marinblå rand samt matchande detalj på huvan. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga plagg.
Grå hoodie från Moncler med dragkedja - Snygg ljusgrå hoodie från Moncler med huva och hel dragkedja framtill. Tröjan har Moncler-logga på bröstet, ribbade muddar och fickor på sidorna. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller joggers.
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Säljer en grå hoodie från Moncler med huva och hel dragkedja framtill. Tröjan har Moncler-logga på bröstet, svarta dragkedjor på fickorna och ribbade muddar. Materialet är mjuk bomull och polyester, perfekt för chill dagar. Snygg och stilren design som funkar till allt.
Grå Moncler hoodie med dragkedja
Grå Moncler hoodie med dragkedja - 0 Grå Moncler hoodie med dragkedja - 1 Grå Moncler hoodie med dragkedja - 2 Grå Moncler hoodie med dragkedja - 3 Grå Moncler hoodie med dragkedja - 4

Grå Moncler hoodie med dragkedja

Storlek: L
Märke: Moncler
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

2200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Pris kan diskuteras

EDJ.reselles
EDJ.reselles
(9)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Blå stickad tröja - Såå najs blå stickad tröja ifrån hm som e helt slutsåld☺️☺️
Beige kofta med stora knappar - Mysig beige kofta med v-ringning och stora dekorativa knappar framtill. Tröjan har två rymliga fickor och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager under kyliga dagar. Pris kan diskuteras
Helt ny kofta med lappar  - Säljer en supermjuk vit slutsåld kofta från Gina Tricot. Alla lappar kvar fick men säljer då den inte passade mig.
Beige stickad tröja från Lindex  - Säljer en mysig beige stickad tröja med korta ärmar och ribbad struktur. Perfekt för lager-på-lager under kyligare dagar. Tröjan har en hög krage som ger extra värme och stil. Lånad bild🥰
Stickad asymmetrisk kofta från & other stories - Säljer denna efterfrågade ribbstickad kofta från & other stories i ett väldigt fint skick. Koftan är grå men en nyans av brun/beige och har en asymmetrisk omlott-design med stora knappar framtill. Koftan har v-ringad hals, lång ärm och är gjord i mjukt ullmaterial, perfekt nu till vintern🥰Skriv gärna för fler bilder eller på mått, samt fritt fram att komma med realistiska prisförslag!💛
Ljusrosa kofta  - Superfin ljusrosa kofta.Koftan är stickad och har långa ärmar samt djup v-ringning. Perfekt att slänga över ett linne eller topp för en mysig look.
Lindex stickad kofta💝 - Supermysig ljusrosa stickad kofta!🥰 Koftan är öppen framtill men kan stängas med en söt klämma! Perfekt att slänga över ett linne🩷