Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusblå kofta med knappar - Ljusblå kofta med v-ringning och ribbade muddar. Tröjan har fyra träfärgade knappar framtill och är långärmad. Perfekt att slänga över en t-shirt för en chill look.
Ljusblå kofta med knappar - Säljer en ljusblå kofta från next med rund halsringning och knäppning framtill. Koftan är tunn, har långa ärmar och är perfekt att slänga över en topp. Enkel och stilren design som passar till mycket.
Ljusblå croppad kofta med knappar - Superfin ljusblå kofta med croppad passform och stora knappar framtill
Ljusblå kofta med knappar - Säljer en ljusblå kofta med rund halsringning och knäppning framtill. Tröjan har långa ärmar och är i ett mjukt, tunt material som passar perfekt till lager-på-lager. Enkel och stilren design som funkar till mycket.
Ljusblå kofta med knappar
Ljusblå kofta med knappar - 0 Ljusblå kofta med knappar - 1 Ljusblå kofta med knappar - 2 Ljusblå kofta med knappar - 3

Ljusblå kofta med knappar

Storlek: M
Märke: Monki
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

129 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mysig ljusblå kofta med stora knappar framtill. Koftan har en lös passform och är perfekt för kyligare dagar. Den är stickad och har långa ärmar som ger en avslappnad look.

jennifer❤️
jennifer❤️
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Cardigan rosa Lindex  - Ljusrosa cardigan från Lindex i storlek xs/s, ser ut som ny då den knappt är använd
Burberry Zip Hoodie - Storlek M, men är som storlek S, Helt Ny, Kom privat för fler frågor, Diskuterar helst mått så allt går rätt till.
Svart spetsblus från Gina Tricot XS - Supersnygg svart blus i spets från Gina Tricot. Transparent med blommigt spetsmönster, v-ringning och knappar framtill. Långärmad och figurnära passform, perfekt att styla lager på lager eller som statement-piece.
Kabelstickd kofta från John Henric - Säljer en mörkblå kabelstickad kofta från John Henric i storlek S. Koftan har snygg sjalkrage, fyra knappar framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under höst och vinter.
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.
Stickad cardigan / kofta  - Sjukt fin stickad kofta med schyssta knappar och fickor, perfekt vardagsplagg men även under finare tillfällen över en ex skjorta. Färgen är som på sista bilden. Fint skick, storlek L men kan passa M. Skriv vid minsta intresse, pris går alltid att diskutera vid smidig affär 😀
Fodrad Hoodie - Riktigt fet stickad och fodrad zip-hoodie i bra skick | Storlek S | Skriv vid funderingar och skicka gärna bud!