Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå kofta - Snygg mörkblå kofta från LasseMaja med grå kantband och ett broderat emblem på bröstet. Koftan har v-ringning, knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på över en t-shirt för en chill och stilren look.
Mörkblå kofta från GANT med fickor - Snygg mörkblå kofta från GANT i 100% bomull. Koftan har fyra fickor med knappar framtill och en bred krage som ger en chill och klassisk vibe. Perfekt att slänga över en t-shirt för en avslappnad look. Knäppning med fyra knappar framtill.
Mörkblå ribbstickad kofta - Säljer en mörkblå ribbstickad kofta med knappar framtill och bred krage. Koftan har lång ärm och en klassisk, lite loose passform. Perfekt att slänga på sig över en t-shirt för en chill look.
Mörkblå kofta med dragkedja från  - Snygg mörkblå kofta från selected home med rak passform och hel dragkedja framtill. Tröjan har långärmade ärmar och är tillverkad i ett stickat material som känns mjukt och bekvämt. Perfekt för lager-på-lager under hösten och vintern.
Mörkblå cardigan/kofta från William Hunt - Säljer en mörkblå, grovstickad kofta eller cardigan från William Hunt(savile row) i storlek Medium. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Använd varsamt och förutom lite nopprig inga slitagetecken.
Mörkblå kofta från Morris - Snygg mörkblå kofta från Morris med broderad logga och emblem på bröstet. Koftan har v-ringad hals, knappar framtill och två fickor. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för lager-på-lager och chill stil. Passar dig som gillar klassisk men cool look.
Mörkblå kofta med knappar - Säljer en stilren mörkblå kofta från mango. Koftan är gjord i merinoull och är perfekt att slänga över en t-shirt. Jag har inte riktigt koll på vad en liknande kostar nu men skulle gissa på runt 1000kr.  Mitt pris 500. Tveka inte på att skriva om du har några som helst funderingar!😁
Mörkblå kofta
Mörkblå kofta  - 0 Mörkblå kofta  - 1 Mörkblå kofta  - 2 Mörkblå kofta  - 3

Mörkblå kofta

Storlek: M
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkblå kofta i storlek M. Koftan har v-ringning, långa ärmar och knappar framtill. Materialet är mjukt och känns som bomull eller en bomullsblandning. Perfekt att slänga över en t-shirt för en chill look. Fraktar inom 24🙌📬

Lucascloset
Lucascloset
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Kofta, ginatricot - Helt ny, använd en gång. Beige brun färg.  Verkligen nytt skick men inte min stil!!! Köptes för 399kr. Pris kan diskuteras.
Ljusrosa kofta från Gina tricot  - Superfin ljusrosa kofta från Zara i storlek Xs ❤️
Abercrombie & fitch zip med foder  - En zip från Abercrombie & fitch i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svart / mörkgrå Isabel Marant tröja - Cool svart sweatshirt från Marant med stor logga i sammet på bröstet. Tröjan har rund hals, långärmade och en normal passform. Perfekt att matcha med jeans
Stickad tröja ONLY - Stickad tröja från ONLY
Grå sweatshirt med snörning i midjan - grå sweatshirt med cool snörning i midjan, bra skick!
Svart sweatshirt från Isabel Marant - Cool svart sweatshirt från Isabel Marant Étoile med stort beige logotryck framtill. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt till jeans för en avslappnad look.