Svea 🩷
Svea 🩷
Mörkblå kofta med vita stjärnor H&M
Mörkblå kofta med vita stjärnor H&M - 0 Mörkblå kofta med vita stjärnor H&M - 1

Mörkblå kofta med vita stjärnor H&M

Storlek: 146/157
Märke: H&M
Färg: Marinblå
Skick: Nytt skick

60 SEK

Beskrivning

Snygg mörkblå kofta från H&M med vita stjärnor över hela tröjan. Koftan har två fickor framtill och är stickad i mjukt material. Långärmad och loose passform, koftan är i storlek 146/157 och nästintill aldrig använd. Perfekt till den kalla hösten och vintern.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Kofta - Jätte populär och eftertraktad, & other stories kofta💞💞
Zara kofta  - Säljer min jättesnygga och eftertraktade Zara kofta just eftersom den inte kommer till användning🩷🩷
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Stickad polo - Drömmig stickad polo i ullblandning, storlek S!
Grå stickad tröja med rosa detaljer - Supersnygg grå stickad tröja från From Future med ribbade rosa kanter vid hals, ärmslut och nederkant. Mjuk och skön, perfekt för dig som gillar färgklickar. Rund hals och långärmad modell som är enkel att matcha med jeans eller kjol. 100% Kashmir och är i samma färg som första bilden.
Beige stickad kofta från Lindex - Säljer den populära koftan från Lindex som är helt slutsåld❤️🩷❤️ Den är i jättefint skick och säljer endast då den tyvärr inte kommer till användning längre!💞 Hade inte jättebra ljus på min bild men färgen är som första bilden!
Beige stickad polotröja från Gina Tricot - Säljer en beige stickad polotröja från Gina Tricot älskar💕