Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
MörkBlå långärmad tröja intimissimi - Bra skick! Nypris 559.
Mörkblå långärmad tröja Intimissimi - Supersnygg mörkblå långärmad tröja från Intimissimi med v-ringning och spetsdetaljer vid ärmslut och hals.
Mörkblå långärmad tröja Intimissimi - Slimmad mörkblå långärmad tröja från Intimissimi med rund halsringning. Tunn och mjuk, perfekt att ha som basplagg. Snygg passform som sitter nära kroppen och funkar året runt. Skriv om du har några frågor och priset kan även diskuteras💕💕
Mörkblå tunn långärmad tröja Intimissimi - Superskön och tunn mörkblå långärmad tröja från Intimissimi. I storleken S och ett litet hål i armen.
Mörkblå långärmad intimissimi tröja - Pris kan diskuteras,Säljer en mörkblå tröja med lång ärm och tight passform i storlek xs. Tröjan är tillverkad i ett mjukt , stretchigt material så skulle passa till storlek s  som sitter snyggt på kroppen. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.Använt tröjan några gånger men den är har några små hål vid armen för de är så tunt material,Fråga om du vill se hålen❤️
Långärmad intimissimi tröja  - En långärmad lila tröja från intimissimi med jätte skönt material! skrynklig men försvinner när man tvättar den och använder den, tröjan har bara legat i en låda och ej använts
Mörkblå långärmad topp från Intimissimi - Säljer en mörkblå, tight och långärmad topp från Intimissimi. Modellen har rund halsringning och är tillverkad i en tunn, mjuk och stretchig bomullsblandning som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Mörkblå Intimissimi Tröja - Intimissimi tröja strl S, knappt använd, väldigt bra skick. Säljer pga att den inte kommer till användning längre💕kom privat för egna bilder
Emma Axelsson
Emma Axelsson
Mörkblå långärmad intimissimi tröja
Mörkblå långärmad intimissimi tröja  - 89 Mörkblå långärmad intimissimi tröja  - 90

Mörkblå långärmad intimissimi tröja

Storlek: S
Märke: Intimissimi
Skick: Acceptabelt skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren mörkblå långärmad intimissimi tröja i ett mjukt och stretchigt material. Perfekt för både vardag och festliga tillfällen. Toppen har en enkel design med rund hals och en tight passform. Ett måste i garderoben för alla säsonger! Skriv innan köp💕 pris kan diskuteras. Ganska mycket hål i men skriv för bilder!

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Zara kofta  - Säljer min jättesnygga och eftertraktade Zara kofta just eftersom den inte kommer till användning🩷🩷
H&M stickad tröja - Säljer denna stickade tröja ifrån hm i storlek xxs men är lite oversized så sitter mer som en XS/ S. Använd 2 gånger.
Grå polotröja Les Alpes H&M - Supermysig grå polotröja från H&M Les Alpes. Tröjan har breda ribbade muddar, lång ärm och är i storlek M. Slutsåld på nätet, trendig❤️ Aldig använd alla lappar kvar. Skriv vid frågor!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Grå stickad tröja med rosa detaljer - Supersnygg grå stickad tröja från From Future med ribbade rosa kanter vid hals, ärmslut och nederkant. Mjuk och skön, perfekt för dig som gillar färgklickar. Rund hals och långärmad modell som är enkel att matcha med jeans eller kjol. 100% Kashmir och är i samma färg som första bilden.
Stickad polo - Drömmig stickad polo i ullblandning, storlek S!
Beige stickad kofta från Lindex - Säljer den populära koftan från Lindex som är helt slutsåld❤️🩷❤️ Den är i jättefint skick och säljer endast då den tyvärr inte kommer till användning längre!💞 Hade inte jättebra ljus på min bild men färgen är som första bilden!