WilliamL

Mörkblå tröja från Ralph Lauren

Storlek: S
Märke: Ralph Lauren

200 SEK

Beskrivning

Säljer en stilren mörkblå tröja från Ralph Lauren i Pima Cotton. Tröjan har en v-ringad design och ett broderat orange logotyp på bröstet. Perfekt för en elegant och avslappnad look. Tyvärr lite solblekt på ena axeln ( se foto), därav priset.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad kofta - Superfin och helt slutsåld (i alla färger) kofta från Gina tricot! Säljer i storlek XS och färgen beige, har aldrig använt den så därav säljer jag, för bra pris då den är populär 💗kan även tänka mig att byta mot en vit.
 Stickad tröja med volangärm - Super fin stickad tröja från Arket med volangärmar. Inga defekter!
Ljusrosa stickad tröja - Supermysig ljusrosa stickad tröja med oversized passform och långa ärmar💓💓💓
Svart stickad tröja från Valentino - Snygg svart stickad tröja från Valentino med stor vit logotyp över bröstet och ärmarna. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en statement piece i garderoben.
Nelly vit stickad omlottkofta med twist - Nellys nya supermjuk vit stickad kofta med omlott och twistad detalj framtill. Den är helt ny använd bara 1 gång och jag säljer den för att den inte riktigt passade mig och det gick inte att returnera den💞Nypris 399kr!
bikbok kofta - så fin, aldrig använd❤️
Stickad Hollister hoodie - En stickad Hollister zip-hoodie med snyggt mönster. Tröjan har även otroligt skön fodring!