
Morris Sweater
399 SEK
Säljer en superfin v-ringad tröja från Morris Stockholm i 100% lammull (storlek M) 🧥✨ Den mjuka, mellangrå nyansen matchas snyggt med en rosa kontrastkant i halsringningen, och den diskreta broderade loggan på bröstet ger en stilren touch. Perfekt för både vardag och festligare tillfällen – hållbar, tidlös och bekväm! Tröjan är i väldigt fint skick, förutom att den är lite nopprig i armhålan. Mitt pris är 399 men man kan få den för endast 359kr om man är eller blir en följare! Ställ gärna frågor
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.